uzyskiwanie szybkich połączeń z maxonline
#1

Cześć, Obecnie używam maxonline 100mbps. Mój modem znajduje się obecnie w moim salonie, więc kiedy używam mojego mac air w mojej sypialni, mogę uzyskać tylko około 15-20 Mb / s.   Planuję dostać urządzenie do gier GAMING PC w moim pokoju, aby rozwiązać problem z szybkością na początku, myślę o tym, aby uzyskać wtyczkę homeplug, ale wiele opinii mówi, że mają one dość niską prędkość.   Nie jestem takim informatykiem, więc każdy ekspert mógłby mi doradzić w tej sprawie. Mam nadzieję, że osiągnę maksymalną prędkość (100 Mb / s), jeśli nie osiągnę przynajmniej 80 Mb / s w mojej sypialni, jeśli nie spóźnię się z grą.   TIA
Reply
#2

Rustify napisał: Cześć, Obecnie używam maxonline 100mbps. Mój modem znajduje się obecnie w moim salonie, więc kiedy używam mojego mac air w mojej sypialni, mogę uzyskać tylko około 15-20 Mb / s. Planuję dostać urządzenie do gier GAMING PC w moim pokoju, aby rozwiązać problem z szybkością na początku, myślę o tym, aby uzyskać wtyczkę homeplug, ale wiele opinii mówi, że mają one dość niską prędkość. Nie jestem takim informatykiem, więc każdy ekspert mógłby mi doradzić w tej sprawie. Mam nadzieję, że osiągnę maksymalną prędkość (100 Mb / s), jeśli nie osiągnę przynajmniej 80 Mb / s w mojej sypialni, jeśli nie spóźnię się z grą. TIA Pobierz kabel kat6 lan pomiędzy modemem kablowym a sypialnią. Nic nie przebije przewodu.
Reply
#3

mój błąd, zapomniałem wspomnieć, że nie mogę położyć kabli z salonu do sypialni ani zainstalować inny punkt w pokoju. mój to kabel maxonline 100 Mb / s
Reply
#4

czy jest lepszy homeplug lub modem lub "nie wiem" = p
Reply
#5

Rustify napisał: mój błąd, zapomniałem wspomnieć, że nie mogę położyć kabli z salonu do sypialni ani zainstalować inny punkt w pokoju. mój to kabel maxonline 100 Mb / s Reszta "rozwiązań" jest chybiona, czy to bezprzewodowa, czy powerline. Przygotuj się na zainwestowanie czasu i $$, aby znaleźć "właściwe" rozwiązanie dla ciebie, jeśli przewód nie wchodzi w grę.
Reply
#6

więc jeśli układanie kabla jest poza qns. wtyczki domowe lub lepszy modem, który jest lepszym wyborem niż drugi.
Reply
#7

Rustify napisał: więc jeśli układanie kabla jest poza qns. wtyczki domowe lub lepszy modem, który jest lepszym wyborem niż drugi. Czy korzystasz z Cisco DPC-3925? Jeśli tak, możesz to sprawdzić: Mostkowanie EPC3925
Reply
#8

Przeszukałem ten model Cisco, który wygląda jak mój w domu. hmm, więc router asus da lepszą prędkość?
Reply
#9

Nie mogę znaleźć ASUS Rt N16, czy RT N56U to samo?
Reply
#10

Inny, jeden to pojedynczy zespół, a RT-N56U to dual band. Rustify napisał: Nie mogę znaleźć ASUS Rt N16, czy RT N56U to samo?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)