jak oglądasz singiel mio i starhub z tym samym telewizorem?
#1

cześć Obecnie korzystam z Singtel mio i jestem bardzo rozczarowany ich wyborem programów. (mój tata się do tego rejestruje.) Chciałabym zasubskrybować Starhub, ale chciałbym wiedzieć, czy mogę oglądać Singtel Mio i Starhub z jednym telewizorem? Pls mi doradzają Twoje zdrowie
Reply
#2

Jeśli zapłacisz, masz oczywiście 2 dekodery. Jeśli twój telewizor nie obsługuje PIP, możesz oglądać tylko jeden kanał na raz lub kupujesz inny telewizor
Reply
#3

Przypuszczam, że odnosisz się do 1 fizycznego telewizora łączącego 2 osobne dekodery od Singtel & StarHub, odpowiednio ... Jeśli tak, to po prostu upewnij się, że twój telewizor ma 2 zestawy interfejsów HDMI (lub wideo [żółty] -Left [biały] - prawe [czerwone] interfejsy) ... Nowy telewizor powinien zawierać co najmniej 2 zestawy tych interfejsów ... Następnie po prostu połącz te dekodery do odpowiednich interfejsów (wymienionych powyżej) ... Jednak w tym przypadku możesz oglądać pokaz tylko z jednego z dekoderów za każdym razem ... chyba że masz w telewizorze funkcję PIP (obraz w obrazie), ale nie sądzę, że ale mam 2 Audio ... jkys73 napisał: cześć Obecnie korzystam z Singtel mio i jestem bardzo rozczarowany ich wyborem programów. (mój tata się do tego rejestruje.) Chciałabym zasubskrybować Starhub, ale chciałbym wiedzieć, czy mogę oglądać Singtel Mio i Starhub z jednym telewizorem? Pls mi doradzają Twoje zdrowie
Reply
#4

robin.tan napisał: Przypuszczam, że odnosisz się do 1 fizycznego telewizora łączącego 2 osobne dekodery od Singtel & StarHub, odpowiednio ... Jeśli tak, to po prostu upewnij się, że twój telewizor ma 2 zestawy interfejsów HDMI (lub wideo [żółty] -Left [biały] - prawe [czerwone] interfejsy) ... Nowy telewizor powinien zawierać co najmniej 2 zestawy tych interfejsów ... Następnie po prostu połącz te dekodery do odpowiednich interfejsów (wymienionych powyżej) ... Jednak w tym przypadku możesz oglądać pokaz tylko z jednego z dekoderów za każdym razem ... chyba że masz w telewizorze funkcję PIP (obraz w obrazie), ale nie sądzę, że ale mam 2 Audio ... O... Wielkie dzięki.. Teraz poluje na nową telewizję z dwoma zestawami hdmi.
Reply
#5

jkys73 napisał: O... Wielkie dzięki.. Teraz poluje na nową telewizję z dwoma zestawami hdmi. jeśli zamierzasz szukać nowego telewizora i chcesz korzystać z funkcji PIP, lepiej sprawdź, czy może wyświetlać 2 HDMI w trybie PIP w tym samym czasie. W niektórych telewizorach PIP może występować w 2 innych kombinacjach. na przykład. HDMI i RF, RF i komponenty, ..... itp. Szczęśliwe polowanie
Reply
#6

Najbardziej mile widziane ... BTW, może być konieczne potwierdzenie w Singtel i StarHub odpowiednio, czy ich dekodery zapewniają interfejs HDMI ... jkys73 napisał: O... Wielkie dzięki.. Teraz poluje na nową telewizję z dwoma zestawami hdmi.
Reply
#7

VideoOne2 napisał: jeśli zamierzasz szukać nowego telewizora i chcesz korzystać z funkcji PIP, lepiej sprawdź, czy może wyświetlać 2 HDMI w trybie PIP w tym samym czasie. W niektórych telewizorach PIP może występować w 2 innych kombinacjach. na przykład. HDMI i RF, RF i komponenty, ..... itp. Szczęśliwe polowanie przyjąłem
Reply
#8

Nie musisz podłączać STB do telewizora przez połączenie hdmi. Możesz także wybrać kable komponentowe, nadal będzie to robić HD. A jeśli kupujesz inny telewizor, możesz po prostu podłączyć 1 STB od każdego dostawcy do każdego telewizora. Nie trzeba brać pod uwagę innych czynników, takich jak PIP czy coś w tym stylu, większość PIP nie robi podwójnego dźwięku nawet.
Reply
#9

jkys73 napisał: cześć Obecnie korzystam z Singtel mio i jestem bardzo rozczarowany ich wyborem programów. (mój tata się do tego rejestruje.) Chciałabym zasubskrybować Starhub, ale chciałbym wiedzieć, czy mogę oglądać Singtel Mio i Starhub z jednym telewizorem? Pls mi doradzają Twoje zdrowie podłącz zarówno starhub, jak i singtel box do tej karty można oglądać jednocześnie w tym samym czasie
Reply
#10

Singtel mio box pochodzą z hdmi. Ale standardowe Starhub stb nie hdmi, trzeba zapłacić dodatkowo do wynajęcia Starhub HD stb iirc.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)