Działa oprogramowanie APC UPS BE525 z Windows 7
#1

Cześć,   Będę chciał sprawdzić , czy oprogramowanie APC UPS BE525 jest zdolny do pracy z Windows 7? Oprócz monitorowania stanu , ja też lubię to wyłączenie komputera w przypadku podróży zasilania?   I skontaktowaliśmy się z firmą APC , ale mówią, że ich oprogramowanie ( oprogramowanie PowerChute Plus ) nie obsługuje Windows 7 , ale strażnicy przechowywać w SLS mówi robią. Czy istnieją jakieś użytkowników , którzy mogą potwierdzić ?   Dzięki.
Reply
#2

Decarn napisał: Cześć, Będę chciał sprawdzić , czy oprogramowanie APC UPS BE525 jest zdolny do pracy z Windows 7? Oprócz monitorowania stanu , ja też lubię to wyłączenie komputera w przypadku podróży zasilania? I skontaktowaliśmy się z firmą APC , ale mówią, że ich oprogramowanie ( oprogramowanie PowerChute Plus ) nie obsługuje Windows 7 , ale strażnicy przechowywać w SLS mówi robią. Czy istnieją jakieś użytkowników , którzy mogą potwierdzić ? Dzięki. imho , dun słuchać SLS Sprzedawcy
Reply
#3

Kindovic napisał: imho , dun słuchać SLS Sprzedawcy Dzięki. W tym przypadku będzie po prostu odpuść sobie chyba mogę sobie pozwolić na nowsze i droższe wersje .
Reply
#4

W przyszłości , sprawdź Windows7 Center kompatybilność sprzętu lub zgodności oprogramowania , nie należy polegać na sprzedawcy , aby zapewnić precyzyjną odpowiedź. Windows 7 Zgodność z PowerChute Plus: sterowniki, aktualizacje , do pobrania
Reply
#5

Decarn napisał: Cześć, Będę chciał sprawdzić , czy oprogramowanie APC UPS BE525 jest zdolny do pracy z Windows 7? Oprócz monitorowania stanu , ja też lubię to wyłączenie komputera w przypadku podróży zasilania? I skontaktowaliśmy się z firmą APC , ale mówią, że ich oprogramowanie ( oprogramowanie PowerChute Plus ) nie obsługuje Windows 7 , ale strażnicy przechowywać w SLS mówi robią. Czy istnieją jakieś użytkowników , którzy mogą potwierdzić ? Dzięki. Dlaczego nie rozważyć APV Back-UPS CS350 lub CS500 ? 1 rok temu , to mnie kosztować $ 150 + tylko . Używałem go na moim serwerze Synology NAS i starał się z moim mac też. APC wspomniano także w swej stronie internetowej , że współpracuje z Windows 7
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)