[News] Rosnące ceny popychają producentów kart graficznych do wydawania kart zbudowan
#1

Wraz ze wzrostem cen kart graficznych producenci kart wypuszczają modele specyficzne dla górnictwa oparte na procesorach graficznych AMD i NVIDIA, aby odciągnąć ciepło od bardziej skoncentrowanych na grach modeli i zmniejszyć presję na łańcuchy dostaw.     Zobacz całą historię tutaj ...
Reply
#2

Górnicy nadal będą kupować wszystkie wydobycie lub nie kopać kart, dopóki wszystkie sprzedane
Reply
#3

właśnie zobaczyłem wiadomość, że firmy gpu zdecydowały się wyjść z kartami, które są specjalnie przystosowane do wydobycia. miejmy nadzieję, że doprowadzi to do powrotu cen wszystkich GPU do ich normalnego stanu. 😄
Reply
#4

to idzie w obie strony. (No nie bardzo) jeśli producenci kart nie nadążają za popytem = brak różnic jeśli karta kosztuje więcej niż karty do gry = żaden górnik nie kupi = nie ma różnicy (może?) Myślę, że jedynymi zwycięzcami są sprzedawcy i górnicy.
Reply
#5

aby to działało, musi być wydajne i tanie. Musi też mieć wystarczającą podaż
Reply
#6

Być może gpu, który kopalnie, ale nie może grać? Lol
Reply
#7

royfrosty napisał: Być może gpu, który kopalnie, ale nie może grać? Lol Używają tego samego zestawu sterowników?
Reply
#8

stickerbomb napisał: właśnie zobaczyłem wiadomość, że firmy gpu zdecydowały się wyjść z kartami, które są specjalnie przystosowane do wydobycia. miejmy nadzieję, że doprowadzi to do powrotu cen wszystkich GPU do ich normalnego stanu. 😄 To pogorszy sytuację, ponieważ większa część układów GPU jest obsługiwana przy produkcji kart wydobywczych, a twój zwykły procesor graficzny z portami graficznymi będzie mniejszy, co spowoduje wzrost cen ...
Reply
#9

Wszystkie te karty górnicze powinny być wysyłane z 1 opcją wyświetlania, a nie z tymi, które nie są wyświetlane. W przypadku rozwiązywania problemów z weryfikacją, czy karta działa bez weryfikacji wizualnej?
Reply
#10

użyj karty tesla lo
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)