Super wolne WiFi w dużym domu
#1

Cześć chłopaki, mieszkam w domu z 4 piętrami z moim pokojem na 3.   Mam M1 Fibre z routerem i modemem na pierwszym piętrze, z prędkością ~ 400 Mb / s, ale kiedy jest połączony z "wbudowanymi" przedłużaczami WiFi LevelOne w moim domu, pierwsze piętro dostaje 60 Mb / s, drugie 20 Mb / s i drugie trzeci (mój pokój) dostaje 0,3 Mbps i okropny ping, który ledwo wystarcza do zrobienia czegokolwiek   Wszelkie porady dotyczące naprawienia tego?   Obraz konfiguracji: imgur (dot) com
Reply
#2

Opublikuj zdjęcie w Twoim imieniu. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#3

Podnieś router i umieść go w bardziej strategicznej lokalizacji (centralnej i niezamkniętej).
Reply
#4

Widzę, że masz ethernet do niektórych pokoi w twoim domu. Podłącz router / punkt dostępowy do jednego z wyższych pięter i powinieneś uzyskać lepszy zasięg. Przedłużacze Wi-Fi zwykle ssają, powinieneś popatrzeć na uzyskanie twardych przewodowych punktów dostępowych, takich jak Ubiquiti UAP. Przy tym związany kabel Ethernet prawdopodobnie nie ma określonego promienia gięcia. Powinieneś prawdopodobnie wyprostować to.
Reply
#5

dryteletubby napisał: Widzę, że masz ethernet do niektórych pokoi w twoim domu. Podłącz router / punkt dostępowy do jednego z wyższych pięter i powinieneś uzyskać lepszy zasięg. Przedłużacze Wi-Fi zwykle ssają, powinieneś popatrzeć na uzyskanie twardych przewodowych punktów dostępowych, takich jak Ubiquiti UAP. Przy tym związany kabel Ethernet prawdopodobnie nie ma określonego promienia gięcia. Powinieneś prawdopodobnie wyprostować to. Przepraszam, jestem trochę noob w tej dziedzinie. Co masz na myśli mówiąc o podłączeniu routera do wyższych pięter? Czy powinienem podłączyć kabel z modemu bezpośrednio do portu w prawym dolnym rogu (nad modemem), a następnie podłączyć router do portu ściennego z góry? Dzięki
Reply
#6

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz dokąd to zmierza?
Reply
#7

chesterqw napisał: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz dokąd to zmierza? Ciekawe, czy to 1gbps.
Reply
#8

Supanjibobu napisał: Przepraszam, jestem trochę noob w tej dziedzinie. Co masz na myśli mówiąc o podłączeniu routera do wyższych pięter? Czy powinienem podłączyć kabel z modemu bezpośrednio do portu w prawym dolnym rogu (nad modemem), a następnie podłączyć router do portu ściennego z góry? Dzięki Tak, jeśli to pudełko prowadzi do portu w ścianie na górze
Reply
#9

chesterqw napisał: dokąd to zmierza? To idzie do przedłużaczy WiFi na wyższych piętrach
Reply
#10

Supanjibobu napisał: To idzie do przedłużaczy WiFi na wyższych piętrach czy możesz robić zdjęcia rzeczy? lub wymień numer modelu
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)