Dlaczego faceci polecają ci FSP?
#1

Jego poziom 7 i nie jest aż tak ryzykowny. Widziałem dość wielu buildów, które zalecały to psu
Reply
#2

Osobiste doświadczenie z tym jest lepsze niż Cooler Master. To zależy od szczęścia tbh. Nic nie jest na pewno i zdecydowanie lepsze od drugiego. Plus, ceny i czas trwania gwarancji są lepsze dla fsp w porównaniu do czegoś takiego jak Cooler Master
Reply
#3

singupingu napisał: Osobiste doświadczenie z tym jest lepsze niż Cooler Master. To zależy od szczęścia tbh. Nic nie jest na pewno i zdecydowanie lepsze od drugiego. Plus, ceny i czas trwania gwarancji są lepsze dla fsp w porównaniu do czegoś takiego jak Cooler Master użyłeś psu b4? Jak było i jak długo to trwało?
Reply
#4

Czy ktokolwiek z was wie, co używa gorączka psu?
Reply
#5

Dobry ze względu na jego punkt cenowy. Zawsze możesz wybrać SuperFlower lub Seasonic, jeśli masz więcej pieniędzy do stracenia.
Reply
#6

GreenBandit napisał: użyłeś psu b4? Jak było i jak długo to trwało? Dobry 4 lata i nadal działa. Od mojego przyjaciela. Pomagam utrzymać komputer dla moich znajomych, więc poznaję kilka rzeczy tu i tam. GreenBandit napisał: Czy ktokolwiek z was wie, co używa gorączka psu? Zazwyczaj FSP Hexa 450W. To 80 białych psu. Jeśli kupisz od SLS, ma 3 lata gwarancji. Możesz kupić serię Hyper K za dodatkowe 10 USD na 500 W i 5 lat gwarancji. W przeciwnym razie proponuję zakup EVGA BV 500W 80 Bronze. Uzyskaj lepszą psu, jeśli to możliwe. Zwłaszcza jeśli planuje się podkręcanie, gdzie czysta dostawa mocy jest ważna dla stabilnego oc.
Reply
#7

Green Bandit napisał: Jest to poziom 7 i nie jest aż tak ryzykowny. Widziałem dość wielu buildów, które zalecały to psu. Dziękuję za twoją opinię
Reply
#8

Ark Law napisał: Dziękujemy za twoją opinię
Reply
#9

Ark Law napisał: Dziękuję za twoją opinię / obserwację. Osobiście spróbuję przekonać ludzi do kupienia tego znacznie lepszego Titanium PSU. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz / s Święta ****, co to za knot, wygląda jak aloha
Reply
#10

Btw jest FSP K nadaje się do Ryzen 1400? Co najmniej biegać przez 3 lata?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)