Przerywany automatyczny restart
#1

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Cześć, mój komputer będzie sam się restartował podczas gry online i zainstalowanej na komputerze, najlepsze jest to, że wydarzyło się to tylko wieczorem, w ciągu dnia bardzo rzadko się restartuje. Zastanawiam się tylko, co może być nie tak, Google w pobliżu, niektóre powiedział ram, niektóre powiedział psu lub karty graficznej, może ktoś pomóc? Wróciłem do sklepu sls, który kupiłem, ale sklep nie twierdził nic złego ...     Najpierw za porady
Reply
#2

zobacz przeglądarkę zdarzeń i sprawdź, co ją wywołało
Reply
#3

wygenerowany został dowolny zrzut awaryjny?
Reply
#4

koicafex napisał: zobacz przeglądarkę zdarzeń i sprawdź, co ją wywołało pokazał błąd power-kernela, ale nadal może to być zasilacz, karta graficzna lub inne, prawda?
Reply
#5

szeli napisał: wygenerowany został dowolny zrzut awaryjny? przepraszam, skąd wziąć ten zrzut awaryjny?
Reply
#6

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Ten ?
Reply
#7

sprawdź yr [folder systemowy] \ minidump
Reply
#8

szeli napisał: sprawdź yr [folder systemowy] \ minidump wewnątrz puste, nic tam aby dodać na początku używam Win10, a następnie dostałem ten problem po około 1,5 roku korzystania z tego komputera, a następnie mogę przejść na starszą wersję, aby wygrać 7, ale wciąż mając ten sam problem
Reply
#9

Czy przyczyną może być problem z rozwiązaniem Meltdown and Specter?
Reply
#10

watzup_ken napisał: Czy przyczyną może być problem z rozwiązaniem Meltdown and Specter? ten przerywany problem pojawił się od zeszłego roku
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)