Qns o napędzie optycznym
#1

Czy ktokolwiek nadal korzysta z napędu optycznego? Jeśli tak, jaki rodzaj napędu optycznego byś polecił
Reply
#2

Po prostu korzystaj z taniego dysku, jeśli uważasz, że go potrzebujesz. Większość aplikacji i gier można pobrać, więc w większości przypadków nie ma potrzeby stosowania napędu optycznego. Jeśli instalujesz system operacyjny, najlepiej pobrać go z sieci i skopiować na dysk twardy. W ten sposób instalacja może być znacznie szybsza, ponieważ napęd optyczny jest bardzo wolny.
Reply
#3

Używam marki Asus. myślę całkiem tanio kupuj rok temu
Reply
#4

Lokitech napisał: Czy nadal używa dysku optycznego? Jeśli tak, to jakiego rodzaju napęd optyczny byś polecił
Reply
#5

Thx faceci za polecanie. Czy wciąż używasz oprogramowania antywirusowego? czy warto kupić 1 czy może po prostu iść do pobrania strony internetowej (jakieś zalecenie, które strony internetowe mają zabezpieczenie antywirusowe?) Rodzaj ciekawostki, bo myślę, że w większości przypadków widzę, że ich build dun to jakikolwiek napęd optyczny dla oprogramowania antywirusowego
Reply
#6

Używam Trend Micro Titanium Maximum Security 11 2017. Kupuj w qo10
Reply
#7

Lokitech napisał: Thx faceci za polecanie. Czy wciąż używasz oprogramowania antywirusowego? czy warto kupić 1 czy może po prostu iść do pobrania strony internetowej (jakieś zalecenie, które strony internetowe mają zabezpieczenie antywirusowe?) Rodzaj ciekawostki, bo myślę, że w większości przypadków widzę, że ich build dun to jakikolwiek napęd optyczny dla oprogramowania antywirusowego Większość antywirusów dostarcza klucz seryjny tylko po zakupie. Nie dostarczają już płyty. Należy pobrać ze strony internetowej podanej w pudełku.
Reply
#8

Wbudowany system Windows Defender plus malwarebytes.
Reply
#9

Nie ma się co dziwić, że ludzie nie korzystają z napędu optycznego, więc oprogramowanie ewakuacyjne wyzwala teraz dyski optyczne. BananaMilkShake napisał: Większość antywirusów dostarcza klucz seryjny tylko po zakupie. Nie dostarczają już płyty. Należy pobrać ze strony internetowej podanej w pudełku.
Reply
#10

Czy malwarebytes ma limit czasu? Jak tylko 1 rok lub 2 lata? muddle napisał: Wbudowany system Windows Defender plus malwarebytes.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)