Asus PCE- AC68 hałasy podejmowania Buzzing
#1

I niedawno zainstalowano bezprzewodową kartę Asus w moim nowym komputerze , a to wydają dźwięki , gdy ma to związek / pobieranie rzeczy . Brzęczenie zbiega się z miganiem niebieskiej diody LED statusu na karcie - czy to jest normalne, czy powinienem zwrócić kartę / RMA ?   To łatwo najgłośniejszy elementem w moim systemie ( moi fani są bardzo cichy) , a to drażni zbudowali cichy komputer z kartą bezprzewodową dzięki czemu wszystkie te szumy .   Dzięki!
Reply
#2

Cewka powinna być skomleć ..? ale myślę, że można spróbować szczęścia
Reply
#3

monikernemo napisał: Cewka powinna być skomleć ..? ale myślę, że można spróbować szczęścia ale czy to jest normalne działanie ? mogę zwrócić go do sklepu ?
Reply
#4

localITguy napisał: głośnik lub zestaw słuchawkowy ?
Reply
#5

localITguy napisał: głośnik lub zestaw słuchawkowy ? Głośnik , ale są wyłączone i nie podłączone. Hałas jest zdecydowanie pochodzących z kartą bezprzewodową.
Reply
#6

atypicalsingaporean napisał: Głośnik , ale są wyłączone i nie podłączone. Hałas jest zdecydowanie pochodzących z kartą bezprzewodową. did u spróbować zestawu słuchawkowego ? sprawdzić, czy mam ten sam problem ?
Reply
#7

localITguy napisał: did u spróbować zestawu słuchawkowego ? sprawdzić, czy mam ten sam problem ? Brak urządzeń audio podłączonych do komputera teraz ... ? Dlaczego to ma znaczenie , czy mogę podłączyć słuchawki lub głośniki ?
Reply
#8

atypicalsingaporean napisał: Brak urządzeń audio podłączonych do komputera teraz ... ? Dlaczego to ma znaczenie , czy mogę podłączyć słuchawki lub głośniki ? Najśmieszniejsze jest to, mam również ten sam problem, Mam karty WiFi USB i wydaje mi się , aby usłyszeć szum szum z moim zestawem słuchawkowym i głośnikiem. Jak zawsze nie na zewnątrz Kiedy odłączyć adapter wydaje się zatrzymać. które zakładam, że to powinno być jakieś zakłócenia przez wifi dongle . shoukld spróbować wrócić i zobaczyć, czy można się brzęczenie hałas nadal po wymianie powodzenia ,
Reply
#9

localITguy napisał: Najśmieszniejsze jest to, mam również ten sam problem, Mam karty WiFi USB i wydaje mi się , aby usłyszeć szum szum z moim zestawem słuchawkowym i głośnikiem. Jak zawsze nie na zewnątrz Kiedy odłączyć adapter wydaje się zatrzymać. które zakładam, że to powinno być jakieś zakłócenia przez wifi dongle . shoukld spróbować wrócić i zobaczyć, czy można się brzęczenie hałas nadal po wymianie powodzenia , dzięki! Sound pochodzących bezpośrednio z karty PCIe ; Mam przeniesiony bardzo czułego mikrofonu wokół obudowy i to jest na pewno karta . dźwięk znika , gdy włączam radio Wifi się, a brzęczenie wydaje się skorelowany z miganiem diody LED. Układ wifi nie powinny wytwarzać hałas o sobie - może to przełączenie na diodę LED, która jest przyczyną hałasu ?
Reply
#10

atypicalsingaporean napisał: dzięki! Sound pochodzących bezpośrednio z karty PCIe ; Mam przeniesiony bardzo czułego mikrofonu wokół obudowy i to jest na pewno karta . dźwięk znika , gdy włączam radio Wifi się, a brzęczenie wydaje się skorelowany z miganiem diody LED. Układ wifi nie powinny wytwarzać hałas o sobie - może to przełączenie na diodę LED, która jest przyczyną hałasu ? jego prawdopodobnie uszkodzona karta , zmusić go wymienić. i są uaktualniane . tutaj. chciałbym wiedzieć.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)