1 Gbps Fibre i 200 Mb / s Kompatybilność z Homeplug
#1

Cześć chłopaki, zastanawiałeś się, czy napotkasz jakiekolwiek problemy używając Homeplug 200 Mbps z połączeniem 1 Gbps Fibre? Zrozum, że prędkość zostanie ograniczona do 200 Mb / s, ale czy urządzenie przestanie nadawać z powodu różnicy?
Reply
#2

Nie sądzę, że przestanie transmitować z powodu różnicy.
Reply
#3

Korzystanie z wtyczki Homeplug o przepustowości 200 Mb / s nie gwarantuje pełnej prędkości 200 Mb / s na łączu szerokopasmowym 1 Gb / s, ze względu na inne znaczące czynniki, takie jak stan okablowania itp. Możesz rozważyć wprowadzenie 500-Mb / s, 600 Mb / s lub nawet gigabajtową wtyczkę Sineoji 1800 Mb / s, aby osiągnąć najwyższą prędkość, jaką możesz uzyskać z łącza szerokopasmowego.
Reply
#4

Korzystam z łącza tp av500, najlepsze, co mogę osiągnąć, to tylko 28 Mb / s.
Reply
#5

amazingone napisał: Korzystanie z wtyczki Homeplug o przepustowości 200 Mb / s nie gwarantuje pełnej prędkości 200 Mb / s na łączu szerokopasmowym 1 Gb / s, ze względu na inne znaczące czynniki, takie jak stan okablowania itp. Możesz rozważyć wprowadzenie 500-Mb / s, 600 Mb / s lub nawet gigabajtową wtyczkę Sineoji 1800 Mb / s, aby osiągnąć najwyższą prędkość, jaką możesz uzyskać z łącza szerokopasmowego. Nie bardzo zależy mi na prędkości, ponieważ to, co otrzymuję teraz z połączeniem 100 Mb / s, jest w porządku dla mojego użytku. Obawiam się, że po aktualizacji do połączenia 1 Gb / s, wtyczka nie będzie działać ... Będzie dobrze, prawda?
Reply
#6

Nadal będzie działać, nie martw się.
Reply
#7

Zastanów się nad trwałym okablowaniem sieci Cat6, aby uzyskać najdłuższe inwestycje w swoim domu. Obecnie większość domów jest wstępnie okablowanych za pomocą okablowania sieciowego kat. 6. Możesz skontaktować się z Din pod numerem 86158946.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)