Głośniki komputerowe Zalecenia
#1

Ostatnio moja BOSE Companion 3 zmarło. Jestem więc rozglądać się za nowym zestawem . Najprawdopodobniej będzie to 2,1 więc przewody przyzwyczajenie się zbyt bałagan.   Ale dzisiejszych czasach nikt nie wydaje się być przy Abt głośników ... wszystkim przy użyciu słuchawek ?   Więc byłoby wspaniale ktoś może polecić mi zestaw ? Z sub i dobrym basem i poniżej 100 $ + najlepsze.
Reply
#2

co powiesz na to? http://list.qoo10.sg/item/THONET-VAN...STEM/460167858 [ MINI- PRZEGLĄD ] Thonet & Vander Rodzaju 2,1 Głośnik komputerowy
Reply
#3

Swans M10 ? Wysyłane z AKB48 teatru przy użyciu GAGT
Reply
#4

Dzięki chłopaki. Ale wydaje Podejrzani nie są zalecane? Logitech , Creative lub Altec jeżeli wciąż dookoła. Jestem bias M10 , ale teraz nie ma kratki ... alittle niebezpieczne. Czy zachować jakieś zalecenia nadchodzi.
Reply
#5

Logitech Z623 Kreacja T3 ( nie wiem, czy problemem Gałka nadal istnieje )
Reply
#6

Pójdę z markami dźwiękowych zamiast akcesoriów komputerowych marki dla głośników. Jakość zwykle lepszy dźwięk .
Reply
#7

Audiology93 napisał: Logitech Z623 Kreacja T3 ( nie wiem, czy problemem Gałka nadal istnieje ) T3 jest cholernie dobry zestaw . Ale tak .. Gałka prob nadal istnieje! Więc postanowiłem kupić pokrętło zastępczej za $ 15, drut moc głośnika poprzez przekaźnik , który jest podłączony do komputera i regulacja głośności poprzez mojego ExtUSB dźwiękowej . @Bieffe Jak długo Twój BOSE trwać ?
Reply
#8

Altec Lansing ACS45 , dobry bas, proste głośniki 2.1
Reply
#9

kaixax555 napisał: Swans M10 ? Wysyłane z AKB48 teatru przy użyciu GAGT Się do tego zalecenia. Ale trzeba mieć miejsca na biurku , jak cały zestaw brzmi lepiej na poziomie ucha .
Reply
#10

Klipsch ProMedia zalogowany jako 2.1, całkiem zadowolony z nim do tej pory.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)