[News] Procesory 8-tej generacji firmy Coffee Lake firmy Intel wprowadzają więcej rdz
#1

Firma Intel ogłosiła dziś procesory Coffee Lake na ósmą generację dla komputerów stacjonarnych, nowej generacji procesorów z flagowym sześciordzeniowym procesorem Intel Core i7-8700K.     Zobacz całą historię tutaj ...
Reply
#2

Dzięki Intel tak hojny
Reply
#3

Dzięki AMD za Ryzen, w przeciwnym razie możemy nie zobaczyć 6/12 Intel po cenie 4/8.
Reply
#4

Odkładając AMD na bok, jeśli mam rdzeń i5 6500, czy byłby to godny upgrade do coffeelake i5 8600 z wbudowaną nową płytą główną?
Reply
#5

mówisz, że potrzebujesz dwóch dodatkowych rdzeni na pierwsze
Reply
#6

riotpatriot napisał: mówisz, że potrzebujesz dwóch dodatkowych rdzeni na pierwsze z tego samego powodu ryzen ma 4 dodatkowe rdzenie
Reply
#7

icheb napisał: Odkładając AMD na bok, jeśli mam rdzeń i5 6500, czy byłby to godny upgrade do coffeelake i5 8600 z wbudowaną nową płytą główną? Zamiast czekać na następny rok dla procesorów Icelake. Myślę, że Skylake wciąż jest dość potężnym procesorem do gier, zwłaszcza jeśli grasz przy 1440p. To głównie twój GPU robi różnicę w tej rozdzielczości.
Reply
#8

wwenze napisał: z tego samego powodu ryzen ma 4 dodatkowe rdzenie odpowiadając na icheb, lol
Reply
#9

Myślałem, że 6 rdzeń covfefe będzie mniejszym chipem HEDT, bez systemu iGPU przeznaczonego na główną platformę. Chyba nie. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#10

Próbowałem odpowiedzieć na to pytanie sam lol! riotpatriot napisał: mówisz, że potrzebujesz dwóch dodatkowych rdzeni na pierwsze
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)