Nie można wykryć sieci bezprzewodowej 2,4 GHz
#1

Cześć,   Używam WRT610n i emituję oba SSID dla łączności bezprzewodowej 2,4 GHz i 5 GHz. Jednak 2 laptopy, które mam, mogą wykryć tylko bezprzewodowy 5 GHz, ale nie bezprzewodowy 2,4 GHz. Nawet przywróciłem ustawienia fabryczne i zaktualizowałem oprogramowanie. Ale ten sam problem utrzymuje się.   Co wydaje się być problemem? Czy urządzenie jest wadliwe?
Reply
#2

kimura napisał: Cześć, Używam WRT610n i emituję oba SSID dla łączności bezprzewodowej 2,4 GHz i 5 GHz. Jednak 2 laptopy, które mam, mogą wykryć tylko bezprzewodowy 5 GHz, ale nie bezprzewodowy 2,4 GHz. Nawet przywróciłem ustawienia fabryczne i zaktualizowałem oprogramowanie. Ale ten sam problem utrzymuje się. Co wydaje się być problemem? Czy urządzenie jest wadliwe? który kanał ma 2.4ghz?
Reply
#3

Czy używasz tego samego identyfikatora SSID dla częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz?
Reply
#4

chuanz napisał: Czy używasz tego samego identyfikatora SSID dla częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz? Różne SSID
Reply
#5

edwin21 napisał: który kanał ma 2.4ghz? Wypróbowałem kanał 8 i wyżej. Nie działa.
Reply
#6

kimura napisał: Wypróbowałem kanał 8 i wyżej. Nie działa. z wykorzystaniem kanału 40mhz?
Reply
#7

Niektóre karty nie mogą wykryć kanałów 12 i 13. Upewnij się, że używasz od 1 do 11
Reply
#8

geckoSG napisał: Niektóre karty nie mogą wykryć kanałów 12 i 13. Upewnij się, że używasz od 1 do 11 Użyj wszystkich kanałów, ale nie może wykryć
Reply
#9

edwin21 napisał: z wykorzystaniem kanału 40mhz? Tak, tylko 40MHz
Reply
#10

Oto moje obecne ustawienia dla łączności bezprzewodowej 2,4 GHz: Tryb sieci = mieszany Szerokość kanału = tylko 40MHz Szeroki kanał = 9 Standardowy kanał = 11 - 2,462 GHZ
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)