Pomoc w razie awarii komputera i zalecenia dotyczące uaktualnionego koncertu (noob tu
#1

Cześć wszystkim tutejszym ekspertom!   Jestem prawdziwym noobem w odniesieniu do sprzętu, dlatego potrzebuję tutaj dobrej rady.   (1) Po pierwsze, na moim obecnym komputerze: Zostało to zrobione kilka lat temu na PC Theme. dobrze mi się przysłużyło, ale przez ostatni rok i tak zawsze robiłem v laggy performance, gdy oglądałem filmy online. A czasami, kiedy surfowałem w połowie drogi (po prostu czytając niektóre strony internetowe, nic ciężkiego), po prostu się rozbije, pójdzie na czarno
Reply
#2

(2) Aktualizacja Zgadnij, czy jeśli powyższy problem da się rozwiązać, mój komputer może być zaległy z powodu aktualizacji. Rozważam użycie nowej konfiguracji do niektórych gier (ostatnio myślę o graniu Devil może Cry 4 i Pro evolution soccer 2018 od STEAM), oglądanie wideo, surfowanie po Internecie i sporadyczne edytowanie zdjęć i wideo, aby opublikować online. Moja obecna konfiguracja wygląda mniej więcej tak: Core i5-3470 CPU @ 3.2ghz AsRock (chyba?) Ram 8 gb Seria Intel ® 7
Reply
#3

ecan07 napisał: Cześć wszystkim tutejszym ekspertom! Jestem prawdziwym noobem w odniesieniu do sprzętu, dlatego potrzebuję tutaj dobrej rady. (1) Po pierwsze, na moim obecnym komputerze: Zostało to zrobione kilka lat temu na PC Theme. dobrze mi służył, ale dla przeszłości
Reply
#4

Anonimowy napisał: Ten brzmi jak zły mobo
Reply
#5

ecan07 napisał: Cześć przepraszam, ale co to jest jednostka ścienna ... bardzo noob tutaj haha ... Gniazdko ścienne, w którym podłączasz komputer Wysłane z Xiaomi MI A1 przy użyciu GAGT
Reply
#6

dgenex napisał: Gniazdko ścienne, w którym podłączasz komputer Wysłane z Xiaomi MI A1 przy użyciu GAGT ah ... Zgadłem tyle. więc to oznacza, że muszę zmienić gniazdo? Ale jakoś wątpię, że to jest problem, ponieważ czasami mój komputer działa dobrze, ale czasami zamarza, niebieski ekran, a następnie restartuje się sam. Nie pewny dlaczego...
Reply
#7

Czas na twoją płytę główną. * dotknij drewna * Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply
#8

singupingu napisał: Czas na twoją płytę główną. * dotknij drewna * Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT Ya sia, bo tak się boję ... Ale patrząc na moją konfigurację zmieniającej się płyty głównej, oznacza to, że wszystko trzeba zmienić? A może równie dobrze mógłby zdobyć nowe urządzenie (z wyjątkiem napędu DVD)? Ostatnim razem, gdy poszedłem do komputera, by sprawdzić, zdiagnozowano, że nie można znaleźć problemu, może problem ze sterownikiem, więc technik pomógł mi zaktualizować bez żadnych kosztów. Powiedziałem, że jeśli uaktualnienie pomaga, nie mam nic przeciwko temu, ale on mówi, że większość moich rzeczy wydaje się nie pasować do nowego Mobo lub czegoś (noob tutaj znowu nie może zrozumieć hahaha. wracam nadal ma ten sam problem wkrótce po tak dość sian ...
Reply
#9

Niech zgadnę .. jego płyta asrock b75 pro3m znowu ma rację? Partie i5-3470 z asrockiem b75pro3m łączą użytkowników wokół. Problemy, które opisujesz, wydają się być zwykłymi problemami z ponownym uruchomieniem systemu rerop b75pro3m b75pro3m napotkanego przez wielu użytkowników. Problemy, które napotykam na tej konkretnej płycie głównej, obejmują ponowne uruchamianie i ponowne uruchamianie co 2 sekundy. Fan spin i off spin i off. Losowy niebieski ekran i zawiesza się podczas gry lub na pulpicie. Komputer czasami może sam się wyłączyć. Czasami, gdy gra się zawiesi i zawiesza, ale muzyka w tle i dźwięk będą odtwarzane i powtarzane, ale komputer całkowicie zamrozi naciśnij wszystko, co jest również bezużyteczne. Problemem jest chwilowe naprawienie pamięci RAM, ale ostatecznie płyta główna umiera i musi ją wymienić. Użyj specjalnego oprogramowania, aby uzyskać specyfikacje na komputerze. Jeśli nie jest to asrock b75pro3m, to używanie go również może być złym zwrotem psu.
Reply
#10

undead102 napisał: Niech zgadnę .. jego płyta asrock b75 pro3m znowu ma rację? Partie i5-3470 z asrockiem b75pro3m łączą użytkowników wokół. Problemy, które opisujesz, wydają się być zwykłymi problemami z ponownym uruchomieniem systemu rerop b75pro3m b75pro3m napotkanego przez wielu użytkowników. Problemy, które napotykam na tej konkretnej płycie głównej, obejmują ponowne uruchamianie i ponowne uruchamianie co 2 sekundy. Fan spin i off spin i off. Losowy niebieski ekran i zawiesza się podczas gry lub na pulpicie. Komputer czasami może sam się wyłączyć. Czasami, gdy gra się zawiesi i zawiesza, ale muzyka w tle i dźwięk będą odtwarzane i powtarzane, ale komputer całkowicie zamrozi naciśnij wszystko, co jest również bezużyteczne. Problemem jest chwilowe naprawienie pamięci RAM, ale ostatecznie płyta główna umiera i musi ją wymienić. Użyj specjalnego oprogramowania, aby uzyskać specyfikacje na komputerze. Jeśli nie jest to asrock b75pro3m, to używanie go również może być złym zwrotem psu. Cytuj za prawdę. Ci z tym mobo, wiesz co słychać .. Najwyższy czas, aby objąć Ryzena lub Kopilake. Hahaha. Potem nadejdzie koniec roku w Ice Lake i więcej bólu serca dla kupujących Intela. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)