Problem z bezprzewodowym sprzętem.
#1

Cześć niedawno zacząłem używać bezprzewodowego na mojej com i odkryłem, że mój system może nagle nie może wykryć sygnału wifi i kiedy sprawdzam połączenie sieciowe nie ma opcji dla mnie innej niż tryb samolotowy. Każdy pomysł na wat może być problemem?   Tylko wtedy, gdy spróbuję skanować zmiany sprzętu kilka razy i po pewnym czasie zaczną być w stanie znaleźć sygnał i opcja wifi zacznie się ponownie pojawiać. Może po chwili znowu ten sam problem się powtórzy.       Wysłane z 摆渡人 协会 za pomocą GAGT
Reply
#2

Który moduł wifi
Reply
#3

singupingu napisał: Który moduł wifi
Reply
#4

Próbowałem wykonać skanowanie w celu zmiany sprzętu, ale menedżer urządzeń po prostu zatrzymał się ze skanowaniem w poszukiwaniu zmian sprzętowych i kiedy próbowałem ponownie uruchomić komputer, otrzymałem ten komunikat. Wysłane z 摆渡人 协会 za pomocą GAGT
Reply
#5

Zmienić inne gniazdo Pcie? Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply
#6

Wah abit hard cos, moja ręka to kontuzja, w tej chwili można użyć tylko jednej ręki. Ale gdybym miał kupić wtyczkę n play Adapter USB i Wi-Fi również może? Wszelkie zalecenia? Dziękuję również za pomoc. Naprawdę doceniam szybką odpowiedź na mój problem. Wysłane z 摆渡人 协会 za pomocą GAGT
Reply
#7

mamboeidos napisał: Korzystanie z niektórych niezwiązanych z marką WiFi kart Bluetooth podobnych do tego Wysłane z 摆渡人 协会 za pomocą GAGT Czy jest kierowca? Jeśli nie, najlepiej, aby uzyskać wiarygodny wewnętrzny taki jak Asus itd.
Reply
#8

techidiot napisał: Czy jest kierowca? Jeśli nie, najlepiej, aby uzyskać wiarygodny wewnętrzny taki jak Asus itd. Bez kierowcy. Wystarczy podłączyć n automatycznego wykrywania. Jeśli Asus, który dostaniesz? Potrzebujesz też z Bluetooth. OK, jeśli nie ma również połączenia Bluetooth Wysłane z 摆渡人 协会 za pomocą GAGT
Reply
#9

Karta sieciowa Asus do komunikacji bezprzewodowej nie zawiera modułu Bluetooth. Jeśli chcesz korzystać z technologii Bluetooth, nabycie klucza USB jest znacznie tańsze niż uzyskanie z modułem bezprzewodowym. Jeśli chodzi o kartę bezprzewodową, sugeruję użycie Asusa, lub wycofanie się z systemu wywiadowczego. Nie mam jednak dobrych doświadczeń z Qualcomm Atheros. mamboeidos napisał: Bez kierowcy. Wystarczy podłączyć n automatycznego wykrywania. Jeśli Asus, który dostaniesz? Potrzebujesz też z Bluetooth. OK, jeśli nie ma również połączenia Bluetooth Wysłane z 摆渡人 协会 za pomocą GAGT Wysłane za pomocą aplikacji iPhone X HardwareZone Forums
Reply
#10

renfred89 napisał: Karta sieciowa Asus do komunikacji bezprzewodowej nie zawiera modułu Bluetooth. Jeśli chcesz korzystać z technologii Bluetooth, nabycie klucza USB jest znacznie tańsze niż uzyskanie z modułem bezprzewodowym. Jeśli chodzi o kartę bezprzewodową, sugeruję użycie Asusa, lub wycofanie się z systemu wywiadowczego. Nie mam jednak dobrych doświadczeń z Qualcomm Atheros. Wysłane za pomocą aplikacji iPhone X HardwareZone Forums Ale USB nie będzie tak potężny, jak w porównaniu do PCI z wat czytałem w sieci rigjt? Bluetooth Nie mam nic przeciwko kupowaniu osobno. Większość z nich to get gd odbiór wifi jako mojego pokoju dość daleko od routera. Czy istnieje również taki, w którym może on być odbiornikiem i działać jako nadajnik, jeśli jest potrzebny do wzmocnienia sygnału bezprzewodowego w martwym punkcie? Wysłane z 摆渡人 协会 za pomocą GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)