Potrzebujesz poważnej pomocy tutaj
#1

Co się stało i jaka była przyczyna? Po raz pierwszy tak się stało.
Reply
#2

dhhpdhhp napisał: Co się stało i jaka była przyczyna? Po raz pierwszy tak się stało. Cześć dhhpdhhp, Pojawienie się niebieskiego ekranu może być spowodowane problemami ze sprzętem lub problem ze sterownikiem. Czy zmieniłeś sprzęt na swoim komputerze? Czy nadal możesz wejść do BIOS-u? Czy próbowałeś wykonać Windows Repair? Czy możemy wiedzieć, co to jest system operacyjny? Jeśli możesz wejść do systemu Windows i pobrać minizrzuta, będzie to bardzo pomocne.
Reply
#3

http:
Reply
#4

Microsoft.IT.Guy napisał: Cześć dhhpdhhp, Pojawienie się niebieskiego ekranu może być spowodowane problemami ze sprzętem lub problem ze sterownikiem. Czy zmieniłeś sprzęt na swoim komputerze? Czy nadal możesz wejść do BIOS-u? Czy próbowałeś wykonać Windows Repair? Czy możemy wiedzieć, co to jest system operacyjny? Jeśli możesz wejść do systemu Windows i pobrać minizrzuta, będzie to bardzo pomocne. Nie, nie zmieniłem żadnego sprzętu na moim laptopie. System operacyjny to Windows 7. hmm, jak mam przejść do BIOS-u i wykonać naprawę Windowsa? w jaki sposób mogę również zebrać minidump? to co mogę z tym zrobić?
Reply
#5

Pliki Minidump mogą znajdować się w C: \ Windows \ Minidump. Prześlij pliki do serwisu mediafire lub podobnego, dodaj link do pobrania.
Reply
#6

BlackCube napisał: Pliki Minidump mogą znajdować się w C: \ Windows \ Minidump. Prześlij pliki do serwisu mediafire lub podobnego, dodaj link do pobrania. Spróbuję później, kiedy będę w domu.
Reply
#7

Jeśli używasz winxp, możesz przywrócić sterownik do czasu, w którym może on działać. dhhpdhhp napisał: Co się stało i jaka była przyczyna? Po raz pierwszy tak się stało.
Reply
#8

używam systemu Windows 7.
Reply
#9

kochanie wszystkich, nie mogę zlokalizować minidump? idę na dysk C, następnie idę do windows, ale nie widzę minidump?
Reply
#10

Minidump to sam folder. Pliki zrzutu znajdują się w folderze minidump.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)