127c Temperatura płyty głównej na Corsair Link
#1

Witajcie ludzie,   Mój Corsair Link pokazuje mi, że jedna z moich temp. Na płytach głównych to 127 cali. Czy to błąd, czytanie ducha czy coś innego?     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

może być jednak błędem. ponieważ żaden mobo nie może osiągnąć tak wysokiej temperatury ... spróbuj sprawdzić w hwinfo lub wejdź do Bios, aby to sprawdzić.
Reply
#3

Czy korzystasz z najnowszego oprogramowania Corsair Link? Pokazana moja temp. 2 to 39,5 °. DO.
Reply
#4

HWinfo pokazuje "TEMPIN5" w 127c Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#5

Oznacza to, że czujnik nie istnieje na płycie głównej. Jest to zapisana 8-bitowa wartość całkowita. Łącznie 256 liczb od -128 do maks. 127 włącznie z 0. Właśnie dlatego pokazuje 127. Dlaczego TEMP5 istnieje w pierwszej kolejności, jeśli nie ma czujnika? Cóż, oznacza to, że inna, droższa deska ma to, a twoja nie. Większość producentów płyt głównych zaprojektuje deskę, a inne pochodne zmniejszą wersje tego projektu po niższych cenach i mogą usunąć takie rzeczy jak czujniki temperatury ... Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3000 za pomocą GAGT
Reply
#6

Psycovirus napisał: Oznacza to, że czujnik nie istnieje na płycie głównej. Jest to zapisana 8-bitowa wartość całkowita. Łącznie 256 liczb od -128 do maks. 127 włącznie z 0. Właśnie dlatego pokazuje 127. Dlaczego TEMP5 istnieje w pierwszej kolejności, jeśli nie ma czujnika? Cóż, oznacza to, że inna, droższa deska ma to, a twoja nie. Większość producentów płyt głównych zaprojektuje deskę, a inne pochodne zmniejszą wersje tego projektu po niższych cenach i mogą usunąć takie rzeczy jak czujniki temperatury ... Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3000 za pomocą GAGT Dziękuję za wyjaśnienie!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)