Corsair Air 240 + GTX 1080 kompatybilność bloku GPU EKWB
#1

Cześć chłopaki,   Im planuje zbudować platformę z poniższych specyfikacji :   I7 6700k Asus Maximus wpływ viii 16GB RAM GTX 1080 FE Corsair Air 240   Potrzebuję pomocy / informacji dotyczących bloku GTX 1080 gpu wody i powietrza corsair 240 . Będzie (GTX 1080 blok wodny z EKWB ) zakładać żadnego problemu w zamknięciu panelu bocznego powietrza corsair 240 ?   Mam nadzieję, że ktoś próbował go i może podzielić się swoimi doświadczeniami .   Z góry dziękuję.
Reply
#2

Sprawa Corsair Air 240 naprawdę ma dużo większe problemu z karty tj zamknięciu okienkiem . I sprzedał moje powietrze 240 tak , aby pomieścić mój przychodzącego 1070 GTX . Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT
Reply
#3

Pomogę również zrobił trochę badań , że cpu wysokości max 120mm , gtx 1080 FE jest 111mm . Więc z tym EKWB est ~ 120+ ( żaden rzeczywisty wymiar wysokości nawet na ich stronie internetowej) może nie być w stanie zamknięcia .
Reply
#4

prześwit 120mm oraz FE stoi przy 111mm luzu. Tylko 9mm dala nie jest warte ryzyka , powodują są szanse moc złącza mogą wchodzić w drogę .
Reply
#5

Sprawdź OCN klimatyzowanej 240 właścicieli wątku, to gdzie mam porady od rzeczywistych właścicieli na klirens GPU .
Reply
#6

Encrypted11 napisał: Sprawdź OCN klimatyzowanej 240 właścicieli wątku, to gdzie mam porady od rzeczywistych właścicieli na klirens GPU . Tak stara się sprawdzić OCN klimatyzowanej 240 Właściciele wydaje nikt jeszcze wypróbować GTX 1080 Blok wodny .
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: Pomogę również zrobił trochę badań , że cpu wysokości max 120mm , gtx 1080 FE jest 111mm . Więc z tym EKWB est ~ 120+ ( żaden rzeczywisty wymiar wysokości nawet na ich stronie internetowej) może nie być w stanie zamknięcia . Dzięki ZrE0 , właściwie to jest mój problem również . Im po prostu nadzieję, że ktoś może potwierdzić ich GTX 1080 Blok wodny . T_T naprawdę jak tym przypadku .... Może skończyć się dla powietrza 540 ....
Reply
#8

Chłodzony powietrzem Fe i kart EVGA SC / podstawowe ACX3.0 tylko miałby żadnych problemów montażu w tej sprawie. Podobnie jak w ostatnich generacji , takich jak karty EVGA 970 FTW i pod . Jeśli instalujesz waterblocks , nie jestem pewien, jak zawory wpływać na konfigurację chociaż. Konkurencyjny przypadku do atmosfery 240 będzie projektowanie Fractal nano s lepszą odprawy dla komponentów , ale to działa tylko ITX .
Reply
#9

Encrypted11 napisał: Chłodzony powietrzem Fe i kart EVGA SC / podstawowe ACX3.0 tylko miałby żadnych problemów montażu w tej sprawie. Podobnie jak w ostatnich generacji , takich jak karty EVGA 970 FTW i pod . Jeśli instalujesz waterblocks , nie jestem pewien, jak zawory wpływać na konfigurację chociaż. Konkurencyjny przypadku do atmosfery 240 będzie projektowanie Fractal nano s lepszą odprawy dla komponentów , ale to działa tylko ITX . Kształtki powinny zostać zakończone na stronie szerokości . Więc nie powinno być problemem. Myślę TS musi uwzględniać złącza zasilania zamiast .
Reply
#10

Wystarczy przejść przez air540 ? Lol, dun myśleć za dużo Liao .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)