Każdy przeżywa DNS Usuń błąd z Singtel Fibre ?
#1

Każdy przeżywa DNS Usuń błąd z Singtel Fibre ?
Reply
#2

Cześć, Do tej pory nie spotkałem takiego problemu z moim tempie , zainstalowanego w połowie wrz ...
Reply
#3

Kopalnia została również zainstalowana w połowie września .. działa dobrze przed tym problemem utrzymują ..
Reply
#4

Victor_TanTW napisał: Kopalnia została również zainstalowana w połowie września .. działa dobrze przed tym problemem utrzymują .. Mam ten problem wcześniej, ale po wyłączeniu i odczekać 10 minut i ponownie włączane , wszystko idzie normalnie. stało 2 razy Liao . Nadal go monitoringu. zainstalowany w połowie października
Reply
#5

jowialnie napisał: Mam ten problem wcześniej, ale po wyłączeniu i odczekać 10 minut i ponownie włączane , wszystko idzie normalnie. stało 2 razy Liao . Nadal go monitoringu. zainstalowany w połowie października Z tego, co mówisz, że produkt jest bardzo prawdziwe. Mam nawyki , aby wyłączyć wszystkie urządzenia sieciowe na koniec dnia przed pójściem do łóżka. Więc po wypróbowaniu i rezygnacji rozwiązywania modem , zostawiłem go na cały dzień i go wyłączyć w nocy i następnego dnia I włącz go ponownie to działa ponownie. Celowo zostawiłem urządzenia sieciowe na noc, aby sprawdzić, czy problem rozwiąże się ale niestety tak się nie stało . Więc muszę go wyłączyć i pozostawić je na godzinę lub więcej i włącz go ponownie , aby uzyskać jego pracy ..
Reply
#6

Victor_TanTW napisał: Z tego, co mówisz, że produkt jest bardzo prawdziwe. Mam nawyki , aby wyłączyć wszystkie urządzenia sieciowe na koniec dnia przed pójściem do łóżka. Więc po wypróbowaniu i rezygnacji rozwiązywania modem , zostawiłem go na cały dzień i go wyłączyć w nocy i następnego dnia I włącz go ponownie to działa ponownie. Celowo zostawiłem urządzenia sieciowe na noc, aby sprawdzić, czy problem rozwiąże się ale niestety tak się nie stało . Więc muszę go wyłączyć i pozostawić je na godzinę lub więcej i włącz go ponownie , aby uzyskać jego pracy .. Zadzwoniłem do biura pomocy , bo jak oni są bardziej skłonni aby zamknąć sprawę następnie rozwiązywanie mój problem ( ja też podejrzewam problem modemu. ), Więc zrezygnować z nich , zmieniając do modemu Asus . czekając na cenniku SITEX .
Reply
#7

jowialnie napisał: Zadzwoniłem do biura pomocy , bo jak oni są bardziej skłonni aby zamknąć sprawę następnie rozwiązywanie mój problem ( ja też podejrzewam problem modemu. ), Więc zrezygnować z nich , zmieniając do modemu Asus . czekając na cenniku SITEX . Cóż, Singtel poinformował mnie , że ich tech ppl będzie skontaktowanie mnie dzisiaj . Ja po prostu pozwolić im zmienić modem czy to jest przyczyną problemu. Jeśli nadal utrzymują się ponownie , mam zmianę modemu Asus również.
Reply
#8

Włączanie i poczekać nieco bardziej na górze starcie pierwszy przed zażyciem I eee , spróbuj go opuścić po czym 24/7
Reply
#9

liangtam napisał: Włączanie i poczekać odrobinę bardziej na górze starcie pierwszy przed zażyciem I eee , spróbuj zostawić go 24/7 afterwhich Ja zawsze czynię to , że skoro podczas mojego pobytu ADSL. Przełączyć nich ( ONT , modem i tylko router) na wczesnym rankiem zanim wyjdę do pracy , dzięki czemu rodzice mogą obserwować swoje pokazy online za pomocą własnych urządzeń mobilnych w ciągu dnia i włączył je , kiedy każdy z nas poszedł do łóżka noc. W każdym razie , technik przyszedł dzisiaj. Odłożył modem Pace ale też sobie sprawę, że modem zamiennik się również problem błędu DNS. Więc on wywołać bok i po kilku rozmowach ich backend postanowił przywrócić serwer DNS i zrobił kolejną rundę restart modemu i wreszcie udało nam się dostać się do Internetu . Jestem nadal monitoruje kwestię komunikatu. I chcą , aby utrzymać je na 24/7 ale moi rodzice zawsze mówią, że trzeba wyłączyć powołując "promieniowanie " lub cokolwiek niezdrowe przyczyny spowodowane przez bezprzewodową ...
Reply
#10

mrsun18 napisał: ... Do tej pory nie spotkałem takiego problemu z moim tempie , zainstalowanego w połowie wrz ... Brak połączenia z Internetem od czasu południa wczoraj. Internet dioda na PACE pokazał czerwone . Przeglądarka powiedział błędu , nie można rozwiązać nazwy domeny. Resetowanie tempo i ont wiele razy, nadal nie ma radości. Wywoływana wsparcie ST około 4 godz . Spędził prawie 40 minut temu zarówno miękkiego i twardego restartu , rozruchu ont i RG wsparcie od końca St, zamienionych poprawionych strun nadal nie działa. Wreszcie załatwił technika przyjść jutro rano. Off RG i ont na dzień. Ten przełącznik rano na wszystkich i wszystko wróciło do normy. Czek z sąsiadem , który ma podobny plan okazało się, że nie miał żadnego problemu wczoraj. Będzie czekać na technika , aby włączyć się jutro , aby zobaczyć , co mówi. Edit: to jest mój zwyczaj, aby się wszystko , gdy nie jest w użyciu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)