Jak wybrać najlepszy router?
#1

Potrzebuję porady, jak wybrać bardzo silny router sygnału WiFi do użytku domowego. Czy ktoś może mi pomóc?
Reply
#2

ah mong napisał: Potrzebuję porady, jak wybrać bardzo silny router sygnału WiFi do użytku domowego. Czy ktoś może mi pomóc? Większość routerów ma taki sam zasięg wifi. Różnica polega na sygnale AC i N. (Cena będzie tańsza tylko z sygnałem N). Czy mieszkasz w 4RM na płaskiej lub większej? Jeśli tak, moja rada otrzymuje 2 routery, aby pokryć cały bezprzewodowy zasięg wifi, tak, że wszędzie, gdzie jesteś, sygnał jest mocny do użycia z dobrą przepustowością.
Reply
#3

ah mong napisał: Potrzebuję porady, jak wybrać bardzo silny router sygnału WiFi do użytku domowego. Czy ktoś może mi pomóc? Jeśli chcesz wydać więcej niż dostaniesz ASUS AC87, który jest dobra okładka większa 4 pokoje i powyżej ..
Reply
#4

Zanim wybierzesz Ac87 .... Przeczytaj recenzję tutaj ... Tak, wszystkie strony ... Przygotuj się umysł, aby sprostać wyzwaniom ...
Reply
#5

trichard napisał: Zanim wybierzesz Ac87 .... Przeczytaj recenzję tutaj ... Tak, wszystkie strony ... Przygotuj się umysł, aby sprostać wyzwaniom ... Co pretendentów? Czy możesz podsumować?
Reply
#6

htng william napisał: Jakie wyzwania? Czy możesz podsumować? Mai leniwy ... Tylko 70 stron ... Czytaj cały śmiech ... Dowiesz się, co jeszcze inni użytkownicy ...
Reply
#7

Przeczytaj kilka stron! Poddaj się ... więc Chim!
Reply
#8

htngwilliam napisał: Przeczytaj kilka stron! Poddaj się ... więc Chim! http:
Reply
#9

htngwilliam napisał: Przeczytaj kilka stron! Poddaj się ... więc Chim! Istnieją również opinie ekspertów, którzy nie narzekają na ... Musisz mieć pewien poziom wiedzy technicznej, aby poradzić sobie z tą zabawką.
Reply
#10

Do użytku domowego uważam, że normalny router N będzie wystarczająco dobry wraz z odpowiednią lokalizacją
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)