[ News] SanDisk podwaja przestrzeń pamięci z ich najnowszej Dual Drive
#1

najnowsze urządzenie SanDisk komputer- USB komórkowych Android ma teraz większe prędkości transferu i podwójne miejsca. Dowiedz się więcej o SanDisk Ultra podwójny USB Drive 3.0 tutaj .     Zobacz pełną historię tutaj ...
Reply
#2

Jeśli u spróbować skopiować plik 20GB to trafia **** ing gorąco. Będzie to poparzeniem dłoni . Nie rozumiem, dlaczego ktoś miałby kupić 128GB
Reply
#3

pendrive'a ? Gorąco?
Reply
#4

128GB ! wow ... wyglądają świetnie , ale pewnie ex
Reply
#5

To OTG dysk do podłączenia do telefonu ?
Reply
#6

Duży jest dobry. Można użyć do instalacji systemu operacyjnego itp jak remix
Reply
#7

Oba dyski USB 2.0 oraz USB 3.0 i USB 2.0 konstrukcja jest o wiele lepiej. Mechanizm przesuwania na USB 3.0 jest śmieci . Trzeba użyć dużej siły , a następnie może przesuwać i zmieniać złącza. Ponadto, dlaczego nie wspomina o szybkość zapisu w ogóle w artykule? Tzw USB 3.0 dysk , ale szybkość zapisu średnie na poziomie około 20+ Mbps po podłączeniu do portu USB 3.0 .
Reply
#8

koreanlover napisał: To OTG dysk do podłączenia do telefonu ? Tak pod warunkiem, telefon obsługuje OTG . 1 strona napędu USB jest normalne , a druga strona jest micro USB.
Reply
#9

I HV model 64GB, tak, to działa na gorąco , ale nie przeszkadza mi to . 128GB jest bardzo duża. Tak, mechanizm ślizgowy do bani . I prawie połamał go w pierwszym dniu .
Reply
#10

EVQ napisał: I HV model 64GB, tak, to działa na gorąco , ale nie przeszkadza mi to . 128GB jest bardzo duża. Tak, mechanizm ślizgowy do bani . I prawie połamał go w pierwszym dniu . Podobnie. Wpadłem na napędowe niezliczoną ilość razy , kiedy próbuje bawić się suwakiem. Myślę, że jeśli tak dalej pójdzie suwaka nie złamać , sam napęd już popsuć Liao .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)