Czy wentylator chłodzący znajdzie się na górze routera?
#1

Jeśli wentylator chłodzący zostanie umieszczony na routerze, spowoduje zakłócenia sygnału Wi-Fi z powodu magnesu i metalowej kratki?
Reply
#2

Lepiej umieścić chłodnicę pod routerem.
Reply
#3

łyżka napisał: Jeśli wentylator chłodzący zostanie umieszczony na routerze, spowoduje zakłócenia sygnału Wi-Fi z powodu magnesu i metalowej kratki? Nie spowoduje zakłóceń, ale sprawi, że będziesz wyglądał trochę głupio. W oparciu o prawo konwekcji gorące powietrze unosi chłodne radiatory. Jeśli umieścisz wentylator na górze, tylko chłodzisz powietrze u góry. Jeśli umieścisz go poniżej, chłodne powietrze na dole chłodzi jednostkę, a następnie wychodzi z góry.
Reply
#4

renfred89 napisał: Nie spowoduje zakłóceń, ale sprawi, że będziesz wyglądał trochę głupio. W oparciu o prawo konwekcji gorące powietrze unosi chłodne radiatory. Jeśli umieścisz wentylator na górze, tylko chłodzisz powietrze u góry. Jeśli umieścisz go poniżej, chłodne powietrze na dole chłodzi jednostkę, a następnie wychodzi z góry. Może być łyżka, żeby szybciej rozproszyć gorące powietrze?
Reply
#5

Tak, masz rację Chcę wyciągnąć gorące powietrze szybciej, aby nie nadmuchać, aby zapobiec dostaniu się kurzu Trans-Am napisał: Może być łyżka, żeby szybciej rozproszyć gorące powietrze?
Reply
#6

łyżka napisał: Tak, masz rację Chcę wyciągnąć gorące powietrze szybciej, aby nie nadmuchać, aby zapobiec dostaniu się kurzu Kurz będzie jeszcze większy, chyba że masz zainstalowany filtr na wlotach.
Reply
#7

Zauważyłem, że kupuję fana Usb, żeby go wypróbować, w tym momencie myślę tylko o umieszczeniu na górze. Po prostu chcę się upewnić, że nie spowoduje żadnych zakłóceń. jury_pack napisał: Kurz będzie jeszcze większy, chyba że masz zainstalowany filtr na wlotach.
Reply
#8

Nie jestem pewien, dlaczego niektórzy są tak paranoiści w związku z gorącą temperaturą. Jak pisałem wiele razy tutaj, żetony w routerze są testowane w bardzo wysokiej temperaturze, np. 85C. Wystarczy umieścić router w otwartej przestrzeni zamiast w obudowie.
Reply
#9

Routery są zaprojektowane do pracy 24 godziny na dobę, jesteście paranoi
Reply
#10

MikeDirnt78 napisał: Nie jestem pewien, dlaczego niektórzy są tak paranoiści w związku z gorącą temperaturą. Jak pisałem wiele razy tutaj, żetony w routerze są testowane w bardzo wysokiej temperaturze, np. 85C. Wystarczy umieścić router w otwartej przestrzeni zamiast w obudowie. Ale wciąż routery są smażone pod wpływem własnego ciepła.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)