RMA Cooler
#1

Cześć chłopaki, chcieli tylko wiedzieć, jaki jest najtańszy sposób na RMA
Reply
#2

Zrobisz normalny posterunek lotniczy. Żadna punktowa prędkość wysyłki nie jest wysyłana, gdy jest tak droga. Normalny posterunek lotniczy jest najtańszy, aby go odesłać. I jest około 30 dolarów za rozmiar wolumetryczny.
Reply
#3

RMAed mój NZXT X62 po nieudanej pompie przez amerykański helpdesk bo Tech Dynamic nie miał żadnych zapasów. Jeśli Twój Kraken jest kupiony od lokalnego dystrybutora, możesz RMA za pośrednictwem Tech Dynamic ... Pracownik działu pomocy NZXT powiedział mi, żebym zniszczył mojego Krakena X62, przecinając pompę ... Nie wierz w 3-dniową rzecz ... Po wysłaniu dowodu zniszczenia, wysłanie produktu zajęło około 1 miesiąca. Kolejny 1 dzień na ekspresową wysyłkę do mojego progu. Oto konwój, Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#4

royfrosty napisał: Zrobisz normalny posterunek lotniczy. Żadna punktowa prędkość wysyłki nie jest wysyłana, gdy jest tak droga. Normalny posterunek lotniczy jest najtańszy, aby go odesłać. I jest około 30 dolarów za rozmiar wolumetryczny. Dzięki to zrobię. Niedługo odwiedzę moją lokalną pocztę i zapytam, kiedy mam czas wolny od pracy.
Reply
#5

@ Psycovirus Wow, nie wiedziałem, że dostałem coś takiego. Nie ma niezawodności pompy dość ssie tbh. Pompy Asetek mają tendencję do niepowodzenia po kilku miesiącach użytkowania, tylko wiele osób ma problemy z pompami. Zastanawiam się, dlaczego, chcę, żebym przerzucił się na Corsair, ale na parę chłodniczą AIO NZXT z moją konfiguracją. Po prostu chcę zapytać, z którym kurierem poszłaś, gdy podnosisz swój cooler
Reply
#6

BakKutTehTarek napisał: @ Psycovirus Wow, nie wiedziałem, że dostałem coś takiego. Nie ma niezawodności pompy dość ssie tbh. Pompy Asetek mają tendencję do niepowodzenia po kilku miesiącach użytkowania, tylko wiele osób ma problemy z pompami. Zastanawiam się, dlaczego, chcę, żebym przerzucił się na Corsair, ale na parę chłodniczą AIO NZXT z moją konfiguracją. Po prostu chcę zapytać, z którym kurierem poszłaś, gdy podnosisz swój cooler Nie poszedłem z żadnym kurierem. Czy przeczytałeś post btw? Proszą mnie, żebym zniszczył chłodnicę przecinając rury. Nie wysłałem go z powrotem. Po prostu prześlij zdjęcia dowodu, że przeciąłem rury. Potem przysyłają mi nowy zestaw.
Reply
#7

Psycovirus napisał: Nie poszedłem z żadnym kurierem. Czy przeczytałeś post btw? Proszą mnie, żebym zniszczył chłodnicę przecinając rury. Nie wysłałem go z powrotem. Po prostu prześlij zdjęcia dowodu, że przeciąłem rury. Potem przysyłają mi nowy zestaw. Może TS może zażądać w bilecie wsparcia, że nie jest opłacalne, aby wysłać z powrotem do USA ze względu na wymiary przesyłki i wagę, poprosić o alternatywy. Otrzymują już mogą również recykling i śmieci mimo to.
Reply
#8

Psycovirus napisał: Nie poszedłem z żadnym kurierem. Czy przeczytałeś post btw? Proszą mnie, żebym zniszczył chłodnicę przecinając rury. Nie wysłałem go z powrotem. Po prostu prześlij zdjęcia dowodu, że przeciąłem rury. Potem przysyłają mi nowy zestaw. Źle, nie czytałem poprawnie. Nie mogę sobie poradzić z TechDynamic, ponieważ mój cooler nie jest objęty lokalną gwarancją
Reply
#9

Encrypted11 napisał: Może TS może zażądać w bilecie wsparcia, że nie jest opłacalne, aby wysłać z powrotem do USA ze względu na wymiary przesyłki i wagę, poprosić o alternatywy. Otrzymują już mogą również recykling i śmieci mimo to. Spróbuję porozmawiać z obecnym biletem wsparcia, który mam. Nie sądzę, że zaakceptują, ale mimo to spróbuję
Reply
#10

hlots123 napisał: jakikolwiek problem z kalibracją wentylatora czy unikaniem? Do tej pory nie każdy wentylator działa dobrze z kalibracją opartą na moich testach. Ostatnio użyłem GT i skalibrowałem z mobo. Koniec, minimalna prędkość jest za niska, wentylatory poruszają się i zatrzymują na przerwach. Koniec, po kalibracji, wciąż trzeba przejść bios, poprawić prędkość minimalną o około 200 obr./min, aby wentylatory stale obracały się z małą prędkością. Mimo to nie ma żadnej szkody w kalibracji. Wykonuj ich kalibrację, jeśli chcesz, ale pamiętaj o zwiększeniu minimalnej prędkości na twoim biosie lub oprogramowaniu kontrolera wentylatora, aby ustabilizować minimalną prędkość wentylatora. W przypadku nagłówka pompy (jeśli jest to pwm), możesz również skalibrować, jeśli chcesz. Kilka razy zmienna prędkość pompy podczas kalibracji nie zaszkodzi. Jednak ciągłe działanie przy zmiennej prędkości może być szkodliwe. Mimo tego powiedziałem, że robię to, co Asus zaleca w odniesieniu do prędkości pompy. Uważam, że wykonują o wiele więcej badań niż ja testując kilka systemów, ponieważ je buduję po drodze. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)