[Recenzja] TP-Link Archer C2600
#1

Cześć wszystkim,   Zrobię prostą recenzję tego produktu. Dostałem go w zeszłym tygodniu na 279 $.   Link do produktu     Uwierz, że kluczową cechą sprzedaży jest MIMO dla wielu użytkowników (MU-MIMO)
Reply
#2

Fizyczny Prawa strona 1) dwa porty USB3.0, do których możesz podłączyć do nich dysk twardy lub drukarkę. Wypróbowałem pamięć USB i mogę bez problemu udostępniać pliki i odtwarzać filmy w pełnej rozdzielczości HD. Nie próbowałem drukarki. 2) Reszta jest oczywista ... wifi On
Reply
#3

Ustawiać Krok 1 Ustaw jak pokazano Krok 2 Otwórz przeglądarkę internetową i wprowadź http:
Reply
#4

Test prędkości Wi-Fi Pls zwraca uwagę, że jest to stosunkowo nowy router, wersja oprogramowania to 1.0.0 Build 20150610 Rel. 32140, a zatem prędkość może nadal nie osiągnąć pełnego potencjału. Przenoszenie pliku 1.5k mkv z serwera NAS przewodowego do C2600 bezprzewodowego na laptopa (adapter Killer N1202) 5 GHz przy 5m 2,4 GHz przy 5m Test wielu urządzeń Połączyłem 3 urządzenia i odtwarzałem filmy Full HD z mojego NASa na odległość 5m; Uwaga 4 = Odtwarzanie pliku mkv o pojemności 4,5 GB Uwaga 10.1 (2014) = Odtwarzanie pliku mkv o wielkości 10,3 GB Laptop MSI GS70 = Odtwarzanie pliku mkv o pojemności 7,8 GB Testowałem przez 10 minut, wszystkie odtwarzanie jest płynne.
Reply
#5

Aplikacja TP-Link Tether Ta aplikacja (dostępna zarówno w systemie Android, jak i Apple) zapewnia pewien podstawowy przegląd sieci i ustawień dla C2600. Mapa sieci. Pokazuje mój NAS, laptop, zasilacz DLink i moją notatkę 4 i notatkę 10.1 Niektóre podstawowe i przydatne ustawienia Wprowadzając http:
Reply
#6

Siła sygnału * Wszystkie ustawienia routera są domyślne. Zrobiłem 5 odczytów w różnych pomieszczeniach (niebieskie kropki to dokładna lokalizacja, w której brałem te odczyty). Paski pokazują zarówno 2,4, jak i 5 GHz. Średnie odczyty są pobierane po monitorowaniu przez około 3 min. Moje odczyty 5Ghz wydają się trochę mocniejsze od 2,4 Ghz. Zauważ, że jeśli sygnał jest na poziomie różowym, jest bardzo słaby, prawie "nieistniejący".
Reply
#7

Ostateczny werdykt Skonfiguruj ten router w ostatnią niedzielę, od tego czasu, nie doświadczyłeś żadnego przerwania lub niestabilnego sygnału. Działa chłodno, tylko nieznacznie ciepło na powierzchni, gdy kładę rękę na górnej części urządzenia. Uwielbiam stronę konfiguracji, jasnoniebieskie i białe motywy ułatwiają mi oczy. Układ stron jest czysty i schludny, łatwy do zrozumienia i znajdowania moich dróg. Aplikacja Tether służy do prostych ustawień. Dobrze mieć funkcję, przydaje się, gdy trzeba wyłączyć wifi, zmienić SSID, hasło itp., Zamiast zasilania mojego komputera, aby uzyskać dostęp do tych ustawień. Moc sygnału jest raczej podobna do mojej Dlink 890L i nieco lepsza niż Asus N66. Ponieważ ten router został właśnie wydany z wersją oprogramowania sprzętowego wciąż w wersji 1.0.0, nadal istnieje duży potencjał. PROS 1. Łatwa konfiguracja zajęła mi maksymalnie 10 minut. 2. MU-MIMO (Multi-użytkownicy-Multi-Multi-Out). 3. Beamforming. 4. Dwa porty USB 3.0. 5. Stosunkowo cienki i mały. 6. Odłączane anteny. CONS * Poważnie, nadal nie mogę znaleźć niczego, co by mogło mu zaszkodzić, jak na razie. Zostanie zaktualizowany ponownie, jeśli pojawi się po dalszej zabawie z nim.
Reply
#8

O, nieźle.
Reply
#9

To jest taka graficzna recenzja .. * thumbs up *
Reply
#10

Średnia napisał: O, nieźle. Dzięki. Nadal nie ukończone, wkrótce zaktualizuje werdykt i za i przeciw. Daj mi znać, czy jest coś, co chciałbyś wiedzieć, abym mógł spróbować przetestować to dla Ciebie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)