PC On i Off samodzielnie
#1

Jako tytuł. Mój komputer sam się wyłącza. Kiedy włączam, działa i jak 5 sekund (monitor nie wyświetla) sam się wyłącza ... den on ... then off..keep repeatin chyba że wyłączę.   Podejrzewam, że to psu ... wcześniej słyszałem tykanie i piskanie dźwięku z psu ... kiedyś monitor sam się wyłączał, a następnie działał normalnie.   Jakaś pomoc? = (
Reply
#2

Wykonaj test spinacza do papieru na psu, aby sprawdzić, czy nadal słychać kliknięcie. Odłącz wszystkie kable od komponentów i przetestuj je. Youtube, jeśli nie masz pewności. Jeśli nie, po prostu idź rma to liao. Monitor jest pusty po włączeniu komputera? Lub gdy ktoś w twoim domu się włącza
Reply
#3

shadow84 napisał: Wykonaj test spinacza do papieru na psu, aby sprawdzić, czy nadal słychać kliknięcie. Odłącz wszystkie kable od komponentów i przetestuj je. Youtube, jeśli nie masz pewności. Jeśli nie, po prostu idź rma to liao. Monitor jest pusty po włączeniu komputera? Lub gdy ktoś w twoim domu się włącza
Reply
#4

ok. po prostu zrobiłem trochę autodiagnostyki ... usuwając wszystko, co pozostało z RAM, procesora i psu..still bootloop .. den wyjąć inne barany i pozostawić 1 na 1. miejscu ... nadal bootloop. Wyciągnij go i włóż na drugie miejsce ... gotowe do startu ... usłyszałem, jak ppl mówi pocierać barana używając gumki? czy to pomoże? * przywrócić wszystkie barki ... w różnych miejscach siedzących ... wszystko działa dobrze ... na razie ...
Reply
#5

Użyj gumki do czyszczenia złotych styków na ramieniu. Ale nie rób tego zbyt mocno lub może spaść ...
Reply
#6

CrispyPeddler napisał: ok. po prostu zrobiłem trochę autodiagnostyki ... usuwając wszystko, co pozostało z RAM, procesora i psu..still bootloop .. den wyjąć inne barany i pozostawić 1 na 1. miejscu ... nadal bootloop. Wyciągnij go i włóż na drugie miejsce ... gotowe do startu ... usłyszałem, jak ppl mówi pocierać barana używając gumki? czy to pomoże? * przywrócić wszystkie barki ... w różnych miejscach siedzących ... wszystko działa dobrze ... na razie ... to samo stało się ze mną w zeszłym tygodniu i ponownie zająłem barany do różnych miejsc. jak na razie dobrze.
Reply
#7

tak. grałem w grę syok2, potem zrobię przerwę i pójdę się kąpać. wyjść i dostaje się do bootloopa .. szczęśliwie po ponownym wejściu w barany i wszystko jest w porządku ... mam nadzieję, że może trwać jeszcze kilka lat
Reply
#8

CrispyPeddler napisał: ok. po prostu zrobiłem trochę autodiagnostyki ... usuwając wszystko, co pozostało z RAM, procesora i psu..still bootloop .. den wyjąć inne barany i pozostawić 1 na 1. miejscu ... nadal bootloop. Wyciągnij go i włóż na drugie miejsce ... gotowe do startu ... usłyszałem, jak ppl mówi pocierać barana używając gumki? czy to pomoże? * przywrócić wszystkie barki ... w różnych miejscach siedzących ... wszystko działa dobrze ... na razie ... tak, upewnij się, że robisz to dokładnie.
Reply
#9

Brzmi jak działania paranormalne dla mnie.
Reply
#10

Zdarzyło się w moim systemie, który miał 7 lat. System raz na jakiś czas będzie potrzebował mnie do ponownego zainstalowania modułu suwaka. System wraca do normy przez 3-6 miesięcy, niż to się dzieje. Wyjąć i wyczyścić.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)