Starhub STB
#1

Tak się składa, że mam Starhub Hub Station HD DC1804SHB, którego Starhub nigdy nie poprosił o powrót, gdy zamknąłem swoje konto dwa lata temu. Że STB DC1804 działał naprawdę dobrze, więc kiedy wróciłem do Star Hub w tym roku i dostarczyli DC182SHB byłem rozczarowany, zwłaszcza że DC182SHB nie działa tak dobrze.   Czy mogę używać mojego starego DC1804 bez informowania Star Hub o przełączniku ????   Czy mogę zmienić karty STB?   Czy to działa czy nie?
Reply
#2

Phoenix12 napisał: Tak się składa, że mam Starhub Hub Station HD DC1804SHB, którego Starhub nigdy nie poprosił o powrót, gdy zamknąłem swoje konto dwa lata temu. Że STB DC1804 działał naprawdę dobrze, więc kiedy wróciłem do Star Hub w tym roku i dostarczyli DC182SHB byłem rozczarowany, zwłaszcza że DC182SHB nie działa tak dobrze. Czy mogę używać mojego starego DC1804 bez informowania Star Hub o przełączniku ???? Czy mogę zmienić karty STB? Czy to działa czy nie? Czy to nie jest oszustwo na granicy?
Reply
#3

Mój problem to nie to. Czy to zadziała. BTW, to było lenistwo i głupota Star Hub, że nie prosili mnie o zwrot mojego STB. Płacę za usługę Star Hub HD, teraz chcę tylko wiedzieć, czy mogę użyć mojego starego STB.
Reply
#4

Powinno działać. Kiedyś miałem 2 różne STB do salonu i sypialni i nie miałem problemu z ich przełączaniem.
Reply
#5

Phoenix12 napisał: Mój problem to nie to. Czy to zadziała. BTW, to było lenistwo i głupota Star Hub, że nie prosili mnie o zwrot mojego STB. Płacę za usługę Star Hub HD, teraz chcę tylko wiedzieć, czy mogę użyć mojego starego STB. Zadzwoń do Starhub i zapytaj? Jeśli powiedzą, że mogą (co bardzo w to wątpię), to jesteś złoty. Jeśli nie, to znaczy, że jest to nielegalne, to nie powinieneś pytać tutaj ludzi.
Reply
#6

Phoenix12 napisał: Mój problem to nie to. Czy to zadziała. BTW, to było lenistwo i głupota Star Hub, że nie prosili mnie o zwrot mojego STB. Płacę za usługę Star Hub HD, teraz chcę tylko wiedzieć, czy mogę użyć mojego starego STB. Uwielbiam to poczucie uprawnień.
Reply
#7

zamknąć konto, musi zwrócić wszystko, w tym tanie kable komponentowe. nie?
Reply
#8

Kennedy napisał: zamknąć konto, musi zwrócić wszystko, w tym tanie kable komponentowe. nie? Ostatnim razem, gdy moja siostra ma bliskie relacje, muszę również ściągnąć cały hub STB z akcesoriami do ich sklepu ...
Reply
#9

Po zamknięciu konta wierzę, że adres mac (i / lub inny identyfikator) twojego DC1804SHB zostanie usunięty z ich dozwolonej listy. W przeciwnym razie, wszystkie modemy kablowe handlujące na karuzeli pozwolą ludziom na dostęp do szerokopasmowego kabla SH za darmo.
Reply
#10

Ah-Pin-Kor napisał: Po zamknięciu konta wierzę, że adres mac (w końcu odpowiedź tutaj. Ale jeśli przeniosę kartę z mojego 1804 do mojego nowego 182, czy to działa?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)