Gpu psuje?
#1

Cześć. Mam asus gtx 750ti, który kupiłem kilka lat temu. Ostatnio, gdy gram w Dotę, komputer zawsze się zawiesza i zawsze muszę wymuszać wyłączanie zamiast naciskać przycisk restartu. Cos, jeśli uruchomię ponownie mój dysk c nie zostanie wykryty przez mobo, dlatego nie można uruchomić systemu Windows. Wszystko wróci do normy, kiedy wymuszam wyłączenie i ponownie. Innym problemem jest to, że mój komputer zawiesza się w dota, kiedy podkręcam pamięć i prędkość zegara. I tylko podkręcić go do punktu, w którym zezwala na to domyślne oprogramowanie. Co oznacza 200 na pamięć i 135 na prędkość zegara. Nie powtarzał się w przeszłości. Czy jest i tak, aby zobaczyć, czy jego zepsucie? Ale kiedy zostawiam wszystko domyślnie jest w porządku. Dopiero niedawno te 2 tygodnie.
Reply
#2

Ponieważ nie ma już gwarancji, możesz spróbować zmienić mieszankę termiczną na gpu. Ponadto, biorąc pod uwagę jego wiek, obniżyć trochę oc i spróbować? Może pamięć +150 i rdzeń +100. Komponent zacznie się starzeć Liao. Nie pchnij karty zbyt mocno, jeśli nadal chcesz jej trwać dłużej. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply
#3

Widzę. Dzięki za wkład. Myślę, że jest to wciąż w mocy gwarancji do tego lipca lub lipca. Powinienem go wysłać i spróbować zastąpić lub po prostu poczekać, aż zginie i zamiast tego uzyskać nowy. Właśnie zresetowałem komputer. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze.
Reply
#4

Jeśli nic nie jest nie tak (inne niż OC fail) i wszystko działa na domyślnych ustawieniach, nie myśl, że jesteś uprawniony do rma. Gwarancja nie obejmuje oc. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply
#5

Ok, dzięki, stary. Miejmy tylko nadzieję, że przestanie na mnie wisieć w ustawieniach magazynowych.
Reply
#6

Zmień zasilacz
Reply
#7

Moje psu są również objęte gwarancją do tego roku. Czy mimo to należy sprawdzić, czy nie powoduje problemu? wwenze napisał: Zmień zasilacz
Reply
#8

Erm. Pożycz od kogoś działający? Lol Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)