15A do 13A powerbar gdzie kupić?
#1

Mam imprezę na dachu mojego biura, ale zdałem sobie sprawę, że mają tam jedynie okrągłe gniazda 15A ... i wszystkie moje systemy nagłośnienia, wzmacniacze i gitary używają kwadratowych wtyczek 13A.   Nie ma wystarczającej ilości gniazdek, więc muszę podłączyć moje przedłużacze do gniazda 15A, ale nie mogę znaleźć żadnych listw zasilających z wtyczkami 15A.   Czy mogę po prostu zmienić głowicę normalnego przedłużacza 13A na głowicę 15A?   Czy muszę kupić konwerter, aby obniżyć do 13A? Większość miejsc nie wie
Reply
#2

powinien być bezpiecznik w twoim pasku mocy 13A (pasek), więc nie ma problemu * nie wszystkie mają paiseh * po prostu zmień głowę przy okazji kilka tysięcy watów wzmacniacza? no right .... więc nadal jesteś bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo bezpiecznie
Reply
#3

To samo napięcie? Większe natężenie jest w porządku.
Reply
#4

Amperage może być mniejszym problemem, o ile twoje urządzenia nie są bardzo zasilane. Wzmacniacz do użytku domowego powinien być w porządku, ponieważ nie jesteś profesjonalistą
Reply
#5

U można użyć przedłużacza mocy 13A na gnieździe 15A. Tak długo, jak Twoje urządzenia nie będą w sumie przekraczać 13A, nie powinno się potknąć.
Reply
#6

Pomóż ci z diagramem okablowania. Po prostu odłącz 13A i wymień na 15A. Upewnij się, że polaryzacja jest prawidłowa. N (neutralny) drut w kolorze zazwyczaj niebieskim lub czarnym. L (żywy) zwykle czerwony lub brązowy. Edycja: upewnij się, że na listwie zasilającej znajduje się bezpiecznik.
Reply
#7

jus używać okrągłych gniazd ur'15A la
Reply
#8

mrsun18 napisał: Pomóż ci z diagramem okablowania. Po prostu odłącz 13A i wymień na 15A. Upewnij się, że polaryzacja jest prawidłowa. N (neutralny) drut w kolorze zazwyczaj niebieskim lub czarnym. L (żywy) zwykle czerwony lub brązowy. Edycja: upewnij się, że na listwie zasilającej znajduje się bezpiecznik. Nie sądzę, że jest to wskazane. Pasek mocy 13A powinien mieć możliwość zadziałania, jeśli przejdzie przez niego więcej niż 13A.
Reply
#9

Do wtyczki BS546 jest wtyczka z wtyczkami topionymi z bezpiecznikiem 5a BS646, nie pytaj mnie, dlaczego wtyczka jest połączona tylko z bezpiecznikiem 5a BS646, zapytaj Brytyjczyków.
Reply
#10

JoshZGN napisał: Mam imprezę na dachu mojego biura, ale zdałem sobie sprawę, że mają tam jedynie okrągłe gniazda 15A ... i wszystkie moje systemy nagłośnienia, wzmacniacze i gitary używają kwadratowych wtyczek 13A. Nie ma wystarczającej ilości gniazdek, więc muszę podłączyć moje przedłużacze do gniazda 15A, ale nie mogę znaleźć żadnych listw zasilających z wtyczkami 15A. Czy mogę po prostu zmienić głowicę normalnego przedłużacza 13A na głowicę 15A? Czy muszę kupić konwerter, aby obniżyć do 13A? Większość miejsc nie wie
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)