Router Asus VS MIO 2Wire 2701HG -B Router
#1

Który jest lepszy ? Mój znajomy polecił mi , aby router Asus + modem, a on twierdził, jest lepsze niż tylko MIO 2Wire Router 2701HG -B wydanego przez Singtel ?
Reply
#2

Warocks napisał: Który jest lepszy ? Mój znajomy polecił mi , aby router Asus + modem, a on twierdził, jest lepsze niż tylko MIO 2Wire Router 2701HG -B wydanego przez Singtel ? W przypadku połączenia przewodowego do 1 komputera , powinny być takie same Dla wifi ,, Jaki model asus ? RT- N15 razie , myślę, że są one takie same . RT- N56 powinna być znacznie lepsza niż 2 przewodowej , ale będziemy chcieli wyjść około $ 169 ? Ponadto , internet zależy dużo od struktury domu i nie. urządzenia przy użyciu 2,4 GHz .
Reply
#3

Warocks napisał: Który jest lepszy ? Mój znajomy polecił mi , aby router Asus + modem, a on twierdził, jest lepsze niż tylko MIO 2Wire Router 2701HG -B wydanego przez Singtel ? Niezależnie od tego, nadal router Asus . Ze względu 2Wire 2701HG -B jest włóknem ADSL , a nie tak , czy norma N lub G nie jest dużo używany od plan jest prawdopodobnie tylko 10 lub 15Mbps . Jednak czas trzeba skonfigurować 2Wire jest naprawdę więcej niż wystarczająco, aby zrobić kawę, a ja próbowałem go wcześniej. Czas ładowania może wynosić> 10 min , a przeglądarka wciąż obracając . Nie wspominając już o losowej odłączenia (brak połączenia) do Internetu , który zajmuje dużo czasu na ponowne uruchomienie routera 2Wire głupiego .
Reply
#4

Znaczy router ASUS RT ac68 , który kosztuje $ 300 + jest lepsza w porównaniu do wolnej routera podanego przez SingTel ? Czy muszę się dostać inny modem , jeśli mogę kupić ASUS routera ac68 ?
Reply
#5

Warocks napisał: Znaczy router ASUS RT ac68 , który kosztuje $ 300 + jest lepsza w porównaniu do wolnej routera podanego przez SingTel ? Czy muszę się dostać inny modem , jeśli mogę kupić ASUS routera ac68 ? Oczywiście , że lepiej . ale uwaga, różnica wydajności jest tylko możliwością bezprzewodowej. Nie trzeba modem jeśli używasz błonnika.
Reply
#6

Warocks napisał: Znaczy router ASUS RT ac68 , który kosztuje $ 300 + jest lepsza w porównaniu do wolnej routera podanego przez SingTel ? Czy muszę się dostać inny modem , jeśli mogę kupić ASUS routera ac68 ? 1 ) Czy kupić AC68 czy też nie , nie ma takiej rzeczy nazywane modemu. Wolna jeden podane przez Singtel ( lub jakikolwiek inny dostawca usług internetowych dla tej sprawy) jest nazywany routerem . Przy zakupie Asus AC68U , jesteś tylko kupno lepszego routera , zazwyczaj w celu zwiększenia wydajności sieci bezprzewodowej. Jednakże w odniesieniu do włókna, trzeba będzie ONT , która zawsze jest podany za darmo (ale musi powrócić na zakończenie ), aby połączyć się z routerem ( nie modem) , zanim można podłączyć do sieci. Dla Singnet ADSL mądry , modem jest zintegrowany z routerem za darmo jednym i kabla Starhub potrzebuje modemu kablowego. 2 ) Prawdopodobnie czas ładowania do przeprowadzenia zmian w konkretnej dziedzinie , w zależności od jakości routerem
Reply
#7

ussr_1991 napisał: 1 ) Czy kupić AC68 czy też nie , nie ma takiej rzeczy nazywane modemu. Wolna jeden podane przez Singtel ( lub jakikolwiek inny dostawca usług internetowych dla tej sprawy) jest nazywany routerem . Przy zakupie Asus AC68U , jesteś tylko kupno lepszego routera , zazwyczaj w celu zwiększenia wydajności sieci bezprzewodowej. Jednakże w odniesieniu do włókna, trzeba będzie ONT , która zawsze jest podany za darmo (ale musi powrócić na zakończenie ), aby połączyć się z routerem ( nie modem) , zanim można podłączyć do sieci. Dla Singnet ADSL mądry , modem jest zintegrowany z routerem za darmo jednym i kabla Starhub potrzebuje modemu kablowego. 2 ) Prawdopodobnie czas ładowania do przeprowadzenia zmian w konkretnej dziedzinie , w zależności od jakości routerem Więc jeśli kupuję AC68U zastąpić mój obecny wolnego routera Singtel będzie lepiej ? jak w lepszej łączności ? a także zakres wzrośnie ? jak ja żyję w mieszkaniu 2 poziom?
Reply
#8

Warocks napisał: Który jest lepszy ? Mój znajomy polecił mi , aby router Asus + modem, a on twierdził, jest lepsze niż tylko MIO 2Wire Router 2701HG -B wydanego przez Singtel ? Jeśli 2Wire 2701 dostarczana jest bezpośrednio do Ciebie przez SingTel , to znaczy, że jesteś na szerokopasmowego ADSL ? Czy możesz potwierdzić? Jest to zintegrowany 2 - w-1 modem / router . Jeśli chcesz zmienić tylko router ASUS lub innej marki routera tylko wtedy twój przyjaciel jest prawdą, że trzeba będzie modem. Bez modem do podłączenia do linii telefonicznej , nigdy nie można uzyskać połączenia z Internetem ADSL.
Reply
#9

Warocks napisał: Więc jeśli kupuję AC68U zastąpić mój obecny wolnego routera Singtel będzie lepiej ? jak w lepszej łączności ? a także zakres wzrośnie ? jak ja żyję w mieszkaniu 2 poziom? Jeśli mieszkasz w mieszkaniu 2 poziomu , może zaistnieć potrzeba 2 routery jeden na każdym piętrze i ustawić jedną z nich jako AP. Nawet przy użyciu 2 routerów , można uzyskać niskie łączność jeśli paśmie 2.4GHz jest zbyt zatłoczone i jesteś zbyt daleko od routera z kilkoma blokowania ściennego.
Reply
#10

Czy mogę nadal korzystać z routera za darmo dwa w jednym, określonym przez SingTel ? Czy powinienem kupić router i modem asus 68ac ? Która z nich jest szybszy ??
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)