Zupełnie nowy dysk twardy ma uszkodzone sektory
#1

Drodzy eksperci   jeśli "nowy" dysk twardy ma uszkodzone sektory, oznacza to, że dysk twardy jest faktycznie używany
Reply
#2

Skąd się wziął alert o złym sektorze? Czasem jest to spowodowane przesyłką, a dysk twardy jest uszkodzeniem. Jeśli nowy może wrócić do sklepu, aby zamienić dysk, jeśli za 7 dni. Zwykle nowy napęd nie powinien mieć tego rodzaju alertu o złym sektorze.
Reply
#3

patrzeć na moc na godziny i liczbę razy jego
Reply
#4

Po prostu zwróć go za 1 do 1, jeśli jest nowy.
Reply
#5

tiffanytu napisał: Drodzy eksperci jeśli "nowy" dysk twardy ma uszkodzone sektory, oznacza to, że dysk twardy jest faktycznie używany
Reply
#6

Najważniejsze jest to, gdzie TS kupił dysk twardy?
Reply
#7

Flay sprzedawcy Jeśli masz go od sprzedawcy, to prawdopodobnie jest to niewypał. Prosta wymiana wystarczy Jeśli masz go z Carousell
Reply
#8

I kena przed 3 HDD dostał złe sektory po użyciu go przez 2 dni, a wszystko od tego samego sprzedawcy.
Reply
#9

hawthorne napisał: I kena przed 3 HDD dostał złe sektory po użyciu go przez 2 dni, a wszystko od tego samego sprzedawcy. Który sprzedawca?
Reply
#10

jtjt00 napisał: Który sprzedawca? Jeden z detalistów na Sim Lim 4. piętrze. Nie chcę ich używać, ponieważ kupiłem od nich wiele rzeczy. tylko HDD ma problem, więc może ja złą partią kena. Morał z tej historii jest taki, że w micie o tym, jak zdobyć wszystkie dyski HDD z różnych sklepów, nie ma jednej prawdy, a nie jednego detalisty.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)