który router dla światłowodu DVG-5402SP lub D-Link DIR-865L?
#1

cześć,   Obecnie korzystam z włókna starhub z danym routerem DVG-N5402SP i zamierzam dokonać ponownej umowy, ale na stronie Starhubu zauważam, że oferują one inny router D-Link DIR 865L. Chciałbym zasięgnąć porady tutaj, czy powinienem zapytać i przełączyć się na nowy router D-Link lub używać starego routera DVG?   Z góry dziękuję za wszelkie uwagi
Reply
#2

Czy jesteś zadowolony z 5402? Wiele osób narzeka na wifi jest bzdury z 5402.
Reply
#3

Naprawdę nie jestem z tego zadowolony, utrzymując niepowodzenie dns, a prędkość dl dla streamingu youtube jest zła. ale ponieważ nigdy nie korzystałem z innego modelu, zanim nie jestem pewien, czy to jest najgorsze od tego, co mam, to dlaczego tu zamieszczam opinie i porady
Reply
#4

865L to całkiem przyzwoity router, idź do niego!
Reply
#5

Andreas napisał: 865L to całkiem przyzwoity router, idź do niego! Bezprzewodowy jest dość żałosny.
Reply
#6

Gribber napisał: Bezprzewodowy jest dość żałosny. Czy to jest lepsze niż dvg tho. Chyba, że ts jest gotów rozdawać pieniądze na inne opcje, myślę, że nadal może spróbować 865.
Reply
#7

haiz wystarczy zadzwonić dziś do starhub i wydaje się, że kiedy recontract nie dostaję darmowego routera, więc myślę, że po prostu trzymam się DVG 5402
Reply
#8

Myślę, że oferują u punkty zamiast nowego routera
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)