Gry FPS pozostają w tyle po grze przez 5-10 minut
#1

Zacznij grać w stare gry, takie jak Crysis2 i Fear3. Oba w trybie dla pojedynczego gracza. Początkowo wszystko jest niezwykle płynne, ale po graniu jak 10 minut, FPS upada dużo, aż stanie się zupełnie nie do zagrania. Po chwili zatrzymania gra może być odtwarzana płynnie przez kolejne 5-10 minut. Pamiętam, że specyfikacje na mojej platformie dobrze radzą sobie z takimi grami, więc czuję, że coś może być nie tak.   Raz w niebieskim księżycu, jak może około 1m lub więcej, urządzenie wyłącza się nawet podczas surfowania po sieci.   Używam dość starego sprzętu, takiego jak specyfikacje, które mam po mojej prawej stronie. Gra jest zainstalowana na twardym dysku 1tb.   Dysk SSD po lewej stronie 20 gb (6 lat) 1tb dysku twardego po lewej stronie 200 gb. (3-5 lat) Jeden z wentylatorów GPU jest nieco wadliwy, czasami nie kręci się dobrze.   Nie mogę określić, gdzie jest problem, docenią każdą pomoc lub punkt widzenia ..
Reply
#2

Wygląda mi na przepustnicę termiczną
Reply
#3

wyczyść swoje wiertło haha!
Reply
#4

Przeżyj podobny problem wcześniej, na starym gtx 650ti. Okazuje się, że wentylator nie wirował zgodnie z zadeklarowanym RPM, a termiki wahały się całkiem sporo. Przeniesiono go ze starego urządzenia do HTPC. Wypalony kurz wewnątrz HSP i zastąpiony pastą termiczną, wydaje się tymczasowo naprawić problem, nie wiesz, czy to dotyczy ciebie, ale możesz go wypróbować, jeśli nie ma żadnej gwarancji
Reply
#5

Czy zainstalowałeś aktualizację Windows 10 dla twórców?
Reply
#6

Przepustnica termiczna .. Czy dotyczy to tylko GPU? Czy też CPU? W każdym razie, aby sprawdzić, który jest problem, jeśli zastosowanie do obu?
Reply
#7

Aktualizuj okno regularnie .. automatycznie, a nie ręcznie. Z której aktualizacji się odnosisz? Kapish napisał: czy zainstalowałeś aktualizację Windows 10?
Reply
#8

Pobierz CPUZ lub HWMonitor i możesz monitorować odczyty Arrow32 napisał: Przepustnica termiczna .. Czy dotyczy to tylko GPU? Czy też CPU? W każdym razie, aby sprawdzić, który jest problem, jeśli zastosowanie do obu?
Reply
#9

Arrow32 napisał: Zacznij grać w stare gry, takie jak Crysis2 i Fear3. Oba w trybie dla pojedynczego gracza. Początkowo wszystko jest niezwykle płynne, ale po graniu jak 10 minut, FPS upada dużo, aż stanie się zupełnie nie do zagrania. Po chwili zatrzymania gra może być odtwarzana płynnie przez kolejne 5-10 minut. Pamiętam, że specyfikacje na mojej platformie dobrze radzą sobie z takimi grami, więc czuję, że coś może być nie tak. Raz w niebieskim księżycu, jak może około 1m lub więcej, urządzenie wyłącza się nawet podczas surfowania po sieci. Używam dość starego sprzętu, takiego jak specyfikacje, które mam po mojej prawej stronie. Gra jest zainstalowana na twardym dysku 1tb. Dysk SSD po lewej stronie 20 gb (6 lat) 1tb dysku twardego po lewej stronie 200 gb. (3-5 lat) Jeden z wentylatorów GPU jest nieco wadliwy, czasami nie kręci się dobrze. Nie mogę określić, gdzie jest problem, docenią każdą pomoc lub punkt widzenia .. Wygląda na to, że to twój GPU. Fani powinni utrzymywać porządek w tym miejscu, a procesory graficzne potrzebują dość fajnego środowiska, aby działał sprawnie. Kiedy nie dostaje tyle powietrza, nie ochładza się tak bardzo i albo wyłącza się, albo po prostu ściąga. Pomyśl o wyłączeniu lub ponownym uruchomieniu jako bezpieczne. Napraw wentylator i sprawdź, czy to pomaga. I dotyczy to wszystkiego, co się nagrzewa, części, które są wystawione na działanie wentylatora.
Reply
#10

Arrow32 napisał: Jeden z wentylatorów GPU jest nieco wadliwy, czasami nie kręci się dobrze. Nie mogę określić, gdzie jest problem, docenią każdą pomoc lub punkt widzenia .. Jesteś zabawny. już zapisałeś przyczynę problemu. Możesz kupić wentylatora skrzyni i przywiązać go do strony gpu
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)