American Megatrends zawsze wyskoczy przy uruchomieniu komputera
#1

Cześć Jestem obecnie pracuje w tej kwestii , że to Amerykański Megatrendy zawsze wyskoczy przy uruchomieniu komputera i resetuje mi ustawienia BIOS. Komputer w stanie uruchomić i okna są w stanie uruchomić po poszedłem do skonfigurowania. Mam wymęczone przeinstalować barana i odłącz wszystkie USB przed uruchomieniem i nie stanowi to działa. Każde rozwiązanie tego ?   Obecnie używam : I5 4670k Asus Maximus vi bohaterem Corsair h80i Corsair Vengeance pro 2x4gb 1800MHz Zotac GTX 980ti Cooler Master m2 silent pro 720watt Crucial m4 SSD 128GB w RAID 0 x2 Toshiba HDD 1TB 7200rpm
Reply
#2

American Megatrends pop-up jest normalne , ponieważ oznacza, że BIOS jest uruchamiania (chyba, że szybko rozruchu w trybie UEFI , który sprawia, że znikają ) Ale poza tym, resetowanie ustawień BIOS jest jedynym problemem w porządku?
Reply
#3

december5 napisał: Cześć Jestem obecnie pracuje w tej kwestii , że to Amerykański Megatrendy zawsze wyskoczy przy uruchomieniu komputera i resetuje mi ustawienia BIOS. Komputer w stanie uruchomić i okna są w stanie uruchomić po poszedłem do skonfigurowania. Mam wymęczone przeinstalować barana i odłącz wszystkie USB przed uruchomieniem i nie stanowi to działa. Każde rozwiązanie tego ? Obecnie używam : I5 4670k Asus Maximus vi bohaterem Corsair h80i Corsair Vengeance pro 2x4gb 1800MHz Zotac GTX 980ti Cooler Master m2 silent pro 720watt Crucial m4 SSD 128GB w RAID 0 x2 Toshiba HDD 1TB 7200rpm Wydaje się swoimi Mobo CMOS baterii należy wymienić na nowy.
Reply
#4

Kup baterię CR2032 powszechnie dostępne w supermarketach .
Reply
#5

cześć, ale dlaczego mój BIOS utrzymać resetowania domyślne?
Reply
#6

Firmware płyty głównej config na lotnym chip pamięci jest podtrzymywany przez baterię , żeby go 24/7 obsłudze. Pamięć ulotna nie może posiadać dane bez zasilania . Więc kiedy bateria zabrakło mocy, config na chipie zostaje spłukany . Stąd firmware zostanie zresetowana za każdym razem po włączeniu komputera. Podobnie dla baranów, również z wykorzystaniem pamięć ulotną będzie miała swoje dane spłukany każdym restarcie / włączeniu komputera.
Reply
#7

bcoz umierających CMOS maty nie może posiadać ten wee trochę danych, które są ustawienia BIOS wierzę. zastąpienie tego płata zgodnie z zaleceniami shold rade
Reply
#8

haha dobrze. Bardzo dziękuję chłopaki będą kupować baterię i zastąpić ją TMR . DZIĘKI!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)