Rekomendacja niezbędna w przypadku wielozadaniowego zestawu do samodzielnego montażu
#1

Cześć wszystkim,   mój pulpit z 8 lat zginął w weekend i zamierzam go zastąpić. Moja nieżyjąca konfiguracja platformy to: INTEL CORE I5-4570 3.20 GHZ QUAD PROCESOR CORE ASROCK B85M-PRO4 SOCKET 1150 8 GB pamięci RAM 1TB Western Digital HDD Dysk SSD 240 GB   Mam około 1K budżetu na zakup platformy, która może wykonywać intensywne wielozadaniowość. używam go dla:   1. aplikacje wielozadaniowe (dużo surfowania, potrzeba wielu zakładek otwartych na raz, aplikacji MS, niezgody, luzu, oglądania filmów i słuchania muzyki itp.) 2. Nie gra teraz, więc nie sądzę, że potrzebuję karty graficznej 3. będzie ponowne wykorzystanie mojego starego pisarza DVD, PSU, SSD i HDD, dzięki czemu zaoszczędzisz tam trochę kosztów. Kupiłbym nową obudowę, moja stara jest zardzewiała.   naprawdę doceniam twoje rekomendacje. TIA!   PS: Czy fortran wciąż jest facetem, który podchodzi do ludzi, żeby naprawili swoje urządzenie?
Reply
#2

4 gen był wydany jak 5 lat temu, jak to jest 8 lat? Czy mógłbyś określić, która część jest martwa? Być może zmiana tej części może pomóc uratować resztę.
Reply
#3

Zrobiłem kilka ulepszeń po drodze. zaktualizowałem swoją kartę graficzną i płytę główną po 4 latach. Wysłałem sprzęt do diagnozy, wyniki jeszcze nie zostały opublikowane. Prawdopodobnie jest to płyta główna lub karta graficzna, które zginęły. więc myśląc, że jest tak stary, rozważam zakup nowego sprzętu.
Reply
#4

Myślę, że Fortran wciąż to robi. Ale możesz spróbować wyszukać swój post na numer kontaktowy.
Reply
#5

To, co opisujesz, nie jest tak naprawdę zadaniem wielozadaniowym, ale proponuję Ryzena z pamięcią RAM 16-32 GB
Reply
#6

wybacz mi, źle rozumiem. ale tak, potrzebuję czegoś, co może uruchomić wiele procesów w tle i zamierzam uzyskać 32 GB pamięci RAM
Reply
#7

32 GB pamięci RAM będzie wynosić około 500 USD, co nie pozostawi wiele dla reszty sprzętu.
Reply
#8

woah. może ok 16GB. Nie zdawałem sobie sprawy, że to takie drogie. Jakieś zalecenie dla wiertnicy dla 1k ~?
Reply
#9

co myślicie o tym systemie? i7 8700k gigabajt z370xp sli cooleraster seidon v3 cooler cpu korsarz zemsty ddr4 2666mhz zestaw 16 gb brak karty graficznej Samsung evo 480GB ssd mój stary ssd mój stary HDD sezonowe m12 ii 520w obudowa coolermaster masterbox lite 5 rgb
Reply
#10

Myślę, że potrzebujesz threadripper, jeśli jest tak intensywny
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)