Potrzebujesz pomocy! Coś nie tak z GPU?
#1

Niedawno otrzymywali te dziwne artefakty podczas grania w gry   Nie jestem pewien, co jest nie tak z moim komputerem, byłby wdzięczny za pomoc!   Moje dane techniczne:   Procesor: Intel I5 6600k Mobo: Asus Z170A Ram: Crucial ballistix ddr4 3 x 4 GB GPU: MSI R290x Błyskawica       Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Wystąpi około 10-20 w dowolnej grze
Reply
#2

artefakty na ekranie oznaczają zwykle Liao. Spróbuj umieścić w innym potwierdzić działający komputer. Jeśli nadal masz artefakty, możesz przejść do RMA ur gfx. Jeśli inny komputer działa dobrze, musisz powoli rozwiązywać problemy.
Reply
#3

Problem z GPU. Spróbuj podkręcić szybkość GPU i sprawdź, czy problem zniknie. W przeciwnym razie, RMA lub czas na nowy GPU.
Reply
#4

hawthorne napisał: artefakty na ekranie oznaczają zwykle Liao. Spróbuj umieścić w innym potwierdzić działający komputer. Jeśli nadal masz artefakty, możesz przejść do RMA ur gfx. Jeśli inny komputer działa dobrze, musisz powoli rozwiązywać problemy. Koenig168 napisał: Problem z GPU. Spróbuj podkręcić szybkość GPU i sprawdź, czy problem zniknie. W przeciwnym razie, RMA lub czas na nowy GPU. Dzięki chłopaki ! Wątpię w szybkość zegara, ponieważ używam prędkości GPU. jakieś rekomendacje dla nowego gpu?
Reply
#5

Sky to limit w zależności od Twojego budżetu
Reply
#6

hawthorne napisał: Sky jest limitem w zależności od twojego budżetu Około 400-600 $ Również istnieje potrzeba modernizacji procesorów
Reply
#7

Jestem z zielonego obozu, więc każdy GTX1070 jeśli grasz dun w 4K. Nie trzeba ulepszać mobo ani procesora
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)