Czy dwa AC68U jako tryb Media Bridge będą stratą pieniędzy?
#1

Myślenie o użyciu dwóch AC68U w celu rozszerzenia sygnału Wi-Fi.   Obecnie działa N56U z niestandardowym oprogramowaniem układowym w modelu mostu Wi-Fi. Ale obserwowałem sporadyczne DC po podłączeniu do N56U (coz szybko przełączam na AC68U, mogę uzyskać dostęp do Internetu).   Właśnie dlatego chcę zastąpić N56U.   Dwa przesady AC68U? Jeśli to możliwe, nie chcę wydawać kolejnych 200 $ tylko po to, aby rozszerzyć sygnał Wi-Fi.   Jakieś inne możliwe ustawienia? Linia energetyczna to NIE NIE ze względu na układ linii energetycznych mojego mieszkania. (Próbowałem 2-3 marek
Reply
#2

to będzie zależeć od tego, jak je widzisz. obecnie używam ac68u, aby połączyć się z modemem, a drugi jako AP, więc mój dom będzie miał pełne pokrycie dwóch pasm. niektórzy ludzie mogą uważać to za przesadę, ale dla mnie uważam, że warto 1) zapłaciłem poniżej ceny rynkowej dla routerów 2x ac68u 2) uważam to za inwestycję na następne 3-4 lata. 3) nie jestem typem, który stale aktualizuje swoje routery co 6 miesięcy.
Reply
#3

nie ma czegoś takiego jak przesadny dla sieci bezprzewodowej ... jsut podzielić się moją historią .. kiedyś miałem bardzo prosty router prolink jako extender, ale prędkość była tak powolna, że skończyło się na używaniu mojej sieci 4g zamiast tego. to spowodowało, że zerwałem plan transmisji danych i musiałem zapłacić za dodatkowe dane 30 kilo. teraz używam dlink dir 868l zamiast extender. Wydaje się, że jest to również przesada, ale nigdy nie musiałem korzystać z sieci 4g, gdy jestem w domu
Reply
#4

herzog21 napisał: to będzie zależeć od tego, jak je widzisz. obecnie używam ac68u, aby połączyć się z modemem, a drugi jako AP, więc mój dom będzie miał pełne pokrycie dwóch pasm. niektórzy ludzie mogą uważać to za przesadę, ale dla mnie uważam, że warto 1) zapłaciłem poniżej ceny rynkowej dla routerów 2x ac68u 2) uważam to za inwestycję na następne 3-4 lata. 3) nie jestem typem, który stale aktualizuje swoje routery co 6 miesięcy. Czy twój AP AC68U działa w trybie mostu Wi-Fi? Lub jest połączony z kablem lan?
Reply
#5

Solo_Apple napisał: Czy twój AP AC68U działa w trybie mostu Wi-Fi? Lub jest połączony z kablem lan? kabel LAN.
Reply
#6

herzog21 napisał: kabel LAN. Chciałbym móc użyć kabla lan. Wygląda na to, że jeśli chcę rozszerzyć sygnał wifi, jedynym trybem, który mogę wykorzystać, jest tryb wzmacniacza. Nie mogę korzystać z mostka multimedialnego, jeśli chcę bezprzewodowo podłączyć moje urządzenia do routera dodatkowego. Router mostu medialnego pozwala tylko na podłączenie kablem ethernetowym.
Reply
#7

....... kabel lan i kabel ethernetowy to różne słowa opisujące to samo. możesz podłączyć kabel yr do routera i ustawić go jako AP. potrzebujesz google na tryb AP i tryb pomostowy. są to 2 różne tryby.
Reply
#8

herzog21 napisał: ....... kabel lan i kabel ethernetowy to różne słowa opisujące to samo. możesz podłączyć kabel yr do routera i ustawić go jako AP. potrzebujesz google na tryb AP i tryb pomostowy. są to 2 różne tryby. Wiedziałem, że to to samo. Tylko że mój główny AC68U znajduje się w kąciku w salonie, a drugi jest w gabinecie, który jest oddalony o około 7 metrów i 2 ściany pomiędzy. Nie ma łatwego sposobu na poprowadzenie kabla między nimi.
Reply
#9

Solo_Apple napisał: Wiedziałem, że to to samo. Tylko że mój główny AC68U znajduje się w kąciku w salonie, a drugi jest w gabinecie, który jest oddalony o około 7 metrów i 2 ściany pomiędzy. Nie ma łatwego sposobu na poprowadzenie kabla między nimi. co powiesz na kogoś, kto wywierci dziury i zrobi trunking?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)