Uzyskiwanie nowego routera bezprzewodowego
#1

Cześć wszystkim, mój obecny router nie działa całkiem dobrze i planuje uzyskać nowy router bezprzewodowy.   Mam urządzenia
Reply
#2

es0teric napisał: Cześć wszystkim, mój obecny router nie działa całkiem dobrze i planuje uzyskać nowy router bezprzewodowy. Mam urządzenia / gadżety, które obsługują b / g / n i zastanawiam się, czy powinienem otrzymać bezprzewodowy AC? Ponieważ inne połączenie bezprzewodowe w obszarze rodzinnym jest słabe (4 bary po lewej 2 bary). Czy powinienem uzyskać bezprzewodowy router N lub bezprzewodowy AC? ac, jeśli pozwala na to budżet. następnie prawdopodobnie poprosisz o markę, powiedziałbym, że ASUS.
Reply
#3

bez budżetu ... po prostu pobierz AC68U
Reply
#4

Jeśli ASUS RT-AC68U jest poza twoim budżetem, możesz otrzymać ASUS RT-AC56U. channzone
Reply
#5

Byłem bardzo szczęśliwym człowiekiem, odkąd dostałem to ac68
Reply
#6

AC .... nie wszystkie są przydatne .. Sugeruję N66U ... retail lah
Reply
#7

Ale mój obecny prąd nie obsługuje prądu przemiennego, czy będzie to marnotrawstwo, zużycie lub wydajność?
Reply
#8

es0teric napisał: Ale mój obecny prąd nie obsługuje prądu przemiennego, czy będzie to marnotrawstwo, zużycie lub wydajność? Future-proof. Przynajmniej na razie
Reply
#9

Gribber napisał: Future-proof. Przynajmniej na razie Więc co masz na myśli, to jest w porządku, aby dostać to teraz, ponieważ coraz więcej produktów może obsługiwać bezprzewodowy AC?
Reply
#10

Mój Boże!! AC68U tak ex !!! I bezprzewodowy router N tylko mniej niż 100 USD
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)