[Monitor] Crossover IPS LCD 27 cali
#1

Zaskoczony, że nikt nie publikuje zbyt dużo informacji na temat tych monitorów LCD CrossOver 27Q
Reply
#2

wok 2000 napisał: Zaskoczony, że nikt nie publikuje zbyt dużo na temat tych monitorów LCD CrossOver 27Q
Reply
#3

v0dka napisał: Gdzie jesteś? dowolny link jak amazon czy cokolwiek? zamówione przez eBay .. po prostu zrób wyszukiwanie .. około 400 USD włącznie z wysyłką. .. wysyłka bardzo szybko zamówienia wczoraj Myślę, że tomolo powinien otrzymać.
Reply
#4

Musi przejrzeć !!!
Reply
#5

Wspaniały! biorąc pod uwagę również ten model. Z którym sprzedającym w serwisie eBay go masz?
Reply
#6

visuallin napisał: Wspaniały! biorąc pod uwagę również ten model. Z którym sprzedającym w serwisie eBay go masz? Dostałem go od dcsamsungmall. Wygląda na to, że cena nie różni się zbytnio od innych sprzedawców. Jeśli zamówisz, staraj się zaoferować im niższą cenę. Sądzę, że mogą obniżyć to nieco więcej, ponieważ wysyłka jest tańsza w porównaniu do krajów zamiejscowych. Nie próbowałem jednak, ponieważ zrealizowałem dopiero po złożeniu zamówienia.
Reply
#7

Ya powinna być w stanie negocjować ze sprzedawcami. Nie możesz się doczekać zdjęć swojego zestawu haha, masz wersję przestawną lub nie-przestawną?
Reply
#8

Istnieje mnóstwo koreańskich monitorów marki wykorzystujących IPS
Reply
#9

Tylko dodanie modelu LED z pivotem kosztowało tylko 300 $ w Korei.
Reply
#10

visuallin napisał: Ya powinna być w stanie negocjować ze sprzedawcami. Nie możesz się doczekać zdjęć swojego zestawu haha, masz wersję przestawną lub nie-przestawną? Mam wersję przestawną. Obecnie zestaw jest w tranzycie z Tajlandii ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)