Komputer włącza się, ale wyłącza się.
#1

Dobry wieczór,   Zbudowałem edycję wideo
Reply
#2

nawet jeśli nie używasz karty gfx również ten sam problem? spróbuj użyć innego psu?
Reply
#3

próbowałeś przetestować swojego ramka 1 na 1 i każdego barana w każdym slocie? i czy przetestowałeś z niektórymi częściami zamiennymi?
Reply
#4

Nie mam części zamiennych do przetestowania. Wszystkie części są z pierwszej ręki, gdy są zainstalowane i mają teraz około 2 lat. Ostatnią opcją jest rozmontowanie całego zestawu i wykonanie go z powrotem, co jest cholernie proste. Staram się unikać wysyłania do sklepu bo przestraszony kena con coz I nadal noob. ale jeśli wszystko inne zawiedzie, muszę iść. FYI, Pamięć RAM to DDR4 16 gb
Reply
#5

??? tak czy inaczej nadal musisz wyjąć części, żeby sprawdzić, co ... czy próbowałeś bootowania bez swojej karty GFX?
Reply
#6

sacredrays napisał: ??? tak czy inaczej nadal musisz wyjąć części, żeby sprawdzić, co ... czy próbowałeś bootowania bez swojej karty GFX? W poprzednich czasach nie miałem kabla
Reply
#7

Może to Twoja płyta główna lub problem z kartą graficzną ... próbujesz zaktualizować bios płyty głównej do najnowszej wersji
Reply
#8

Spróbuj usunąć wszystko, z wyjątkiem procesora i pamięci RAM, a następnie przetestuj. Jeśli dobrze, dodaj części po kolei. W ten sposób powinno być możliwe odnalezienie szkodliwego sprzętu
Reply
#9

Zgadzam się z ZeroChaos .. albo wadliwe ramiona pamięci RAM. Jeśli nie, to wadliwe gniazda pamięci RAM
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)