RX 470 vs RX 480 vs GTX 1060
#1

Cześć Bros, Muszę dostać nową kartę gfx dla mojego systemu, używając wcześniej kupionego fuzzie. Wiem, że przegapiłem lazową wyprzedaż, ale nie mogę się doczekać serialu rx 5__ lub vegi.   Informacje o bg: i5 4460 8 gb ram 1080p 60Hz (mała szansa, uaktualnię do 144 Hz w ciągu 2-3 lat, freesync podczas aktualizacji, jeśli nie ma dużej premii) mam nadzieję, że nie spodziewamy się aktualizacji w ciągu 2-3 lat   Gry: Dota 2 (stała 60 fps przy najwyższych ustawieniach) Overwatch (stała 60 fps przy najwyższych ustawieniach) Tytuły AAA, takie jak GTA 5
Reply
#2

Tak mi się podoba Raczej idę na RX 480, ale jeśli możesz poczekać nieco dłużej, to może connexer RX 580.
Reply
#3

jakieś konkretne rozumowanie? lub tylko dlatego, że nie planuję wkrótce aktualizacji, może równie dobrze pójść teraz najlepiej?
Reply
#4

Jeśli możesz iść z RX480, czerwony diabeł byłby moim najlepszym wyborem, niesamowitym coolerem i bardzo cichym!
Reply
#5

lukart napisał: Jeśli możesz iść z RX480, czerwony diabeł byłby moim najlepszym wyborem, niesamowitym coolerem i bardzo cichym! Ceny są dalekie od pożądanych w porównaniu. więc nie myśl, że mógłbym pójść tą drogą
Reply
#6

Armourdillo napisał: jakieś konkretne rozumowanie? lub tylko dlatego, że nie planuję wkrótce aktualizacji, może równie dobrze pójść teraz najlepiej? również od czasu jego premiery, a rx 580 działa lepiej w 1440p
Reply
#7

RX 580 to tylko RX 480 z odświeżaniem GTX 1060 również się odświeża, ale nie kręci się na nim, nazywając go inną.
Reply
#8

wwenze napisał: RX 580 to tylko RX 480 z odświeżaniem GTX 1060 również się odświeża, ale nie kręci się na nim, nazywając go inną. Ja raczej Nvidia odświeżam ich MSRP, żeby zmienić cokolwiek innego ...
Reply
#9

Zotac 1060 3 gb @ 250 od q10
Reply
#10

EatSnakeWarrior napisał: Zotac 1060 3 gb @ 250 od q10 nie widzę 250 leh
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)