Rozszerzenie sieci domowej sieci bezprzewodowej z wtyczką domu
#1

Zastanawiam za pomocą tej metody , aby zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowej .   przynajmniej do idealnego punktu , mam zarówno przewodowego lub bezprzewodowego połączenia   mogę użyć prostego AZTECH przewodowy HomePlug i powiązać z innym modelem AZTECH przewodowej i bezprzewodowej HomePlug ?
Reply
#2

Bump za radą
Reply
#3

jeśli objąć istniejącymi HomePlug jest 200Mbps jeden , nowy Aztech HomePlug przedłużacz powinien być zdolny do pracy. Chodzi o to , że homeplugs użyciu standardu HomePlugAV . Jeżeli jesteś pewien, że go używać , to komunikacja między nimi nie powinno być głównym problemem.
Reply
#4

Jest wzorem dla Aztech prostu plug and play i przedłużyć . Sens jest tylko wszystko w jednym Extender . Nic wspólnego z liniami energetycznymi . To trwa sygnał z ur routerem bezprzewodowo i powtórzyć go . Wireless N jest rzeczywiście ma złej chyba ur domu jest więcej niż jeden poziom , a następnie u będzie musiał dostać parę adapterów PLC z jednym z nich posiada bezprzewodowe . Pozwoli to sygnał z routera , aby przejść do poziomu 2, wykorzystując linię elektroenergetyczną następnie na poziomie 2 to zasilacz zapewni bezprzewodowy. U powinien jeszcze zobaczyć 2 SSID tylko jeden z routera jest słaby , a jeden z adaptera jest silniejsze .
Reply
#5

Jest 2 sposoby , aby to zrobić . 1 ) korzystać z bezprzewodowego przedłużacza Aztech rozszerzyć zasięg sygnału . 2 ) korzystać HomePlug w dziedzinie potrzeba odbioru bezprzewodowego , a następnie podłączyć dowolny router do niego. Daj mu unikalną nazwę, a następnie mieć swój auto urządzenie go wybrać , gdy w okolicy . W 2 powyżej są najprostsze metody w tej chwili.
Reply
#6

AS1 napisał: Jest 2 sposoby , aby to zrobić . 1 ) korzystać z bezprzewodowego przedłużacza Aztech rozszerzyć zasięg sygnału . 2 ) korzystać HomePlug w dziedzinie potrzeba odbioru bezprzewodowego , a następnie podłączyć dowolny router do niego. Daj mu unikalną nazwę, a następnie mieć swój auto urządzenie go wybrać , gdy w okolicy . W 2 powyżej są najprostsze metody w tej chwili. Cześć, Chcesz wiedzieć więcej o swoim punkcie 2 powyżej. Powiedzmy, że mam mój HomePlug Podłączony do mojego routera A w żywych hali , a potem w sali używam HomePlug B & podłączyć go do routera B? Czy muszę robić żadnych parowania obu routerach ? Albo po prostu plug & play ? Na routerze B , mogę również podłączyć go do mojego pc / lap-top za pomocą kabla LAN, w górnej części połączenia bezprzewodowego ? Dzięki.
Reply
#7

AS1 napisał: Jest 2 sposoby , aby to zrobić . 1 ) korzystać z bezprzewodowego przedłużacza Aztech rozszerzyć zasięg sygnału . 2 ) korzystać HomePlug w dziedzinie potrzeba odbioru bezprzewodowego , a następnie podłączyć dowolny router do niego. Daj mu unikalną nazwę, a następnie mieć swój auto urządzenie go wybrać , gdy w okolicy . W 2 powyżej są najprostsze metody w tej chwili. Obie metody wykorzystuje parę lub tylko jeden sprzęt ?
Reply
#8

jq75 napisał: Obie metody wykorzystuje parę lub tylko jeden sprzęt ? 1 ) wykorzystuje tylko jeden .... Aztech Przedłużacz bezprzewodowy . 2 ) potrzebuje HomePlug u źródła do pracy i dodatkowe homeplugs zależności gdzie trzeba usługę.
Reply
#9

synace napisał: Cześć, Chcesz wiedzieć więcej o swoim punkcie 2 powyżej. Powiedzmy, że mam mój HomePlug Podłączony do mojego routera A w żywych hali , a potem w sali używam HomePlug B & podłączyć go do routera B? Czy muszę robić żadnych parowania obu routerach ? Albo po prostu plug & play ? Na routerze B , mogę również podłączyć go do mojego pc / lap-top za pomocą kabla LAN, w górnej części połączenia bezprzewodowego ? Dzięki. Trzeba ustawić szyfrowanie dla obu routerów. Zobaczysz wiele SSID wydaje się więc należy skonfigurować urządzenie do łączenia się z najsilniejszym sygnałem . Można używać zarówno połączenia HomePlug i bezprzewodowych w tym samym czasie . Ale poważnie , można zaoszczędzić pieniądze poprzez uzyskanie tych HomePlug z wbudowanymi funkcjami routera bezprzewodowego.
Reply
#10

AS1 napisał: 1 ) wykorzystuje tylko jeden .... Aztech Przedłużacz bezprzewodowy . 2 ) potrzebuje HomePlug u źródła do pracy i dodatkowe homeplugs zależności gdzie trzeba usługę. Wydaje u wciąż potrzebują źródła przekazywać innym kawałku Aztech Singapur
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)