System jest zawsze tyle / załadunku okien 10
#1

Cześć,   Mam nieco starszego systemu specyfikacji.   uaktualnieniem do systemu Windows 10 , działa dobrze przez jakiś czas , ale ostatnio po aktualizacji auto niektórych programów i sam okien , włączeniu i pozostaje na pulpicie i to jest zawsze pokazując klepsydrę ( ładowanie ), a nie wskaźnik (gotowy ) .   Nie pamiętam, co dokładnie było ostatni raz aktualizowany , że nie mogło być parowa , Windows 10 lub Origin .   specyfikacje są jak poniżej ;   i7 870 ( 5yrs życia) Asus P7P55D LE ( 5yrs old) Sapphire HD7950boost 3GB ( 3 / 4yrs życia) PC1333 , 2 x 4 GB pamięci RAM ( 2yrs old) Seasonic M12ii 620wSamsung 240GB SSD ( 2yrs old)   Wszystko działa dobrze , już od jakiegoś czasu , aż do ostatnich aktualizacjach , około 1 / 2mths temu.   Powodem, dla którego nie próbował sprawdzić wcześniej, system jest w miejscu mojego taty , on używa go więcej, a nie używa go dużo. myślał , że to normalne .   Nie wiem, jakie inne informacje wy może potrzebować . proszę dać mi znać, jeśli potrzebujesz czegoś innego.   Dzięki za wszelkie rozwiązania !
Reply
#2

Wyłącz wszystkie ustawienia sekcji Prywatność aplikacji w tle i automatyczne aktualizacje dla Windows sklepu.
Reply
#3

Chodzi o to że w systemie i czekać prawie 30 minut , a to jeszcze nie jest "gotowy" . jak wyłączyć ustawienia ? jest coś, co można zrobić, aby sprzęt do al przynajmniej do niego dostęp ? dygresja: Wszelkie myśli o Samsung cf390 27 "? Widziałem to w weekend i to wygląda bardzo kusząco na $ 368 lub powinien czekać na koniec roku pc show ( czy coś ) ?
Reply
#4

zephyr11 napisał: Chodzi o to że w systemie i czekać prawie 30 minut , a to jeszcze nie jest "gotowy" . jak wyłączyć ustawienia ? jest coś, co można zrobić, aby sprzęt do al przynajmniej do niego dostęp ? dygresja: Wszelkie myśli o Samsung cf390 27 "? Widziałem to w weekend i to wygląda bardzo kusząco na $ 368 lub powinien czekać na koniec roku pc show ( czy coś ) ? Kliknij prawym przyciskiem myszy pasek zadań i kliknij przycisk Menedżer zadań . Sprawdź swój początek tworzenia usług i wyłączanie niepotrzebnych rzeczy .
Reply
#5

lol u nie jesteś sam , ja też nie doświadczenie powolność w Win 10, jak dobrze, ale wciąż do przyjęcia. tylko, że zrobiłem wszystko, co mogłem , ale to po prostu zachować załadunek.
Reply
#6

zephyr11 napisał: Chodzi o to że w systemie i czekać prawie 30 minut , a to jeszcze nie jest "gotowy" . jak wyłączyć ustawienia ? jest coś, co można zrobić, aby sprzęt do al przynajmniej do niego dostęp ? Można rozważyć podwójny rozruch z Win 7.
Reply
#7

^^^^^^^^^^^^^^ Możliwość uruchamiania brzmi bardzo Chim . Zero; więc mogę powiedzieć, że jest prawdopodobne z Win 10 aktualizacji? cokolwiek zrobiłeś "speed it up " ? dzięki za możliwe rozwiązania , pójdę i spróbuj dziś i zgłoś się .
Reply
#8

Kikstyo napisał: Kliknij prawym przyciskiem myszy pasek zadań i kliknij przycisk Menedżer zadań . Sprawdź swój początek tworzenia usług i wyłączanie niepotrzebnych rzeczy . Wspomniałeś niepotrzebnych rzeczy , mogę sprawdzić, co jest niezbędne rzeczy więc nie zamknąć go przez przypadek ?
Reply
#9

zephyr11 napisał: ^^^^^^^^^^^^^^ Możliwość uruchamiania brzmi bardzo Chim . Zero; więc mogę powiedzieć, że jest prawdopodobne z Win 10 aktualizacji? cokolwiek zrobiłeś "speed it up " ? dzięki za możliwe rozwiązania , pójdę i spróbuj dziś i zgłoś się . u można wypróbować te metody mają konsoliduje : http://www.makeuseof.com/tag/windows...w-boot-issues/ ale tbh zrobiłem ci rozwiązać sposobem b4 systemie Windows 10 , a mój jest uaktualnienie z Win 7 > Win 8 > Win 8.1 > wygrać 10. , ale nadal nie jestem tak pewny Co rzeczywistych przyczyn.
Reply
#10

zephyr11 napisał: Wspomniałeś niepotrzebnych rzeczy , mogę sprawdzić, co jest niezbędne rzeczy więc nie zamknąć go przez przypadek ? Chciałem wyłączyć oprogramowanie, które nie muszą działać na uruchomić kartę pod menedżera zadań . Kopalnia ma tylko Dropbox i menadżer Realtek Audio włączone.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)