jakie jest najlepsze rozwiązanie, aby sygnał dotarł do pokoju głównego?
#1

Nie jestem pewien, czy ktokolwiek zapyta o to qn b4. Pozostaję w HDB 4room. Moje zakończenie światłowodu znajduje się w konsoli tv w salonie. Po prostu odrzucam zmianę łącza szerokopasmowego z kabla na światłowód. Dlatego mój router bezprzewodowy będzie musiał umieścić powyżej konsoli telewizora.   Mój płaski układ to nowy płaski typ, w którym znajduje się korytarz prowadzący do pomieszczenia głównego, dlatego ten sygnał bezprzewodowy musi przejść przez 3 warstwy ścian b4 uderzających w mój główny pokój.   Zastanawiam się, czy któryś z was z tą samą sytuacją udaje się użyć lepszego routera, przedłużacza lub takiej wtyczki, aby móc przedłużyć sygnał do pomieszczenia głównego.   Poszedłem wczoraj i zobaczyłem, że dostałem router bezprzewodowy z bardzo długim cudem, czy to pomoże, jakie byłoby najlepsze i najtańsze rozwiązanie? Z góry dziękuję.   PS jak obecnie używam kabla router jest umieszczony w moim pokoju głównym, więc nie ma problemu.
Reply
#2

BradLee napisał: Nie jestem pewien, czy ktokolwiek zapyta o to qn b4. Pozostaję w HDB 4room. Moje zakończenie światłowodu znajduje się w konsoli tv w salonie. Po prostu odrzucam zmianę łącza szerokopasmowego z kabla na światłowód. Dlatego mój router bezprzewodowy będzie musiał umieścić powyżej konsoli telewizora. Mój płaski układ to nowy płaski typ, w którym znajduje się korytarz prowadzący do pomieszczenia głównego, dlatego ten sygnał bezprzewodowy musi przejść przez 3 warstwy ścian b4 uderzających w mój główny pokój. Zastanawiam się, czy któryś z was z tą samą sytuacją udaje się użyć lepszego routera, przedłużacza lub takiej wtyczki, aby móc przedłużyć sygnał do pomieszczenia głównego. Poszedłem wczoraj i zobaczyłem, że dostałem router bezprzewodowy z bardzo długim cudem, czy to pomoże, jakie byłoby najlepsze i najtańsze rozwiązanie? Z góry dziękuję. PS jak obecnie używam kabla router jest umieszczony w moim pokoju głównym, więc nie ma problemu. Układ mojego mieszkania jest taki sam jak Ty. Przełączono z ASUS RT-AC66U na RT-AC87R niedawno i rozwiązał problem z martwymi punktami WIFI, który znajduje się w rogu głównej sypialni i głównej sypialni.
Reply
#3

użyj długiego kabla sieciowego i przenieś router na środek domu
Reply
#4

dsrl napisał: Układ mojego mieszkania jest taki sam jak Ty. Przełączono z ASUS RT-AC66U na RT-AC87R niedawno i rozwiązał problem z martwymi punktami WIFI, który znajduje się w rogu głównej sypialni i głównej sypialni. Dzięki temu sprawdzisz ten model
Reply
#5

abstrax napisał: Podłącz drugi router bezprzewodowy do jednego z głównych serwerów za pomocą kabla LAN z 1. routera. U będzie wtedy mieć pełny odbiór. To jest wat, który zrobiłem w moim mieszkaniu 4rm: TP -> ONT -> Router PACE (w salonie) --- przy użyciu kabla LAN ---> Asus AC56U (w moim pomieszczeniu masterbed) Mam pełne pokrycie w całej mojej jednostce ... z pełnym sygnałem kreskowym ... te długie anteny routera bezprzewodowego jest taki sam zasięg jak inne.nie do ograniczenia sygnału zasilania z samego routera ... po prostu dostać normalny router lub jeśli chcesz szybszej prędkości bezprzewodowej ... uzyskać router AC ... Dzięki, ale czy nie stałoby się to drutem wzdłuż korytarza, co nie jest takie miłe?
Reply
#6

Aisyoz napisał: użyj długiego kabla sieciowego i przenieś router na środek domu Moje centrum domu będzie wzdłuż korytarza !!
Reply
#7

Staram się nie przepuszczać zbyt dużo drutu, chętniej próbuję zdobyć potężny router bezprzewodowy, jeśli jest na rynku lub istnieje inny typ, który korzysta z linii energetycznej, która potrzebuje pary do pracy, co byłoby lepsze ?
Reply
#8

BradLee napisał: Dzięki, ale czy nie stałoby się to drutem wzdłuż korytarza, co nie jest takie miłe? Użyj tułowia, żeby zamontować go na ścianie ... jest to bardziej żmudne, ale warte wysiłku. W przeciwnym razie skorzystaj z bezprzewodowego wzmacniacza, którego nie polecę, ponieważ sygnał Wi-Fi nie jest tak szybki w porównaniu do przewodowego routera do pokoju ... Konwertuję cały port telefoniczny (w każdym pokoju) na port LAN RJ-45, aby mój router PACE był podłączony do wszystkich portów LAN w moich 3 sypialniach ... tats y I n nid do ułożenia kabla LAN ..
Reply
#9

BradLee napisał: Staram się nie przepuszczać zbyt dużo drutu, chętniej próbuję zdobyć potężny router bezprzewodowy, jeśli jest na rynku lub istnieje inny typ, który korzysta z linii energetycznej, która potrzebuje pary do pracy, co byłoby lepsze ? nawet najdroższy router, który kupujesz, byłby w stanie wydłużyć sygnał WiFi do głównej sypialni ... Tats możesz zobaczyć mój układ dla mojego 4rm HDB ... ten bezprzewodowy repeater wykorzystuje również sygnał bezprzewodowy, aby rozszerzyć zasięg sieci WiFi ... możesz przejść do SLS, aby zbadać, który rodzaj ...
Reply
#10

abstrax napisał: Użyj tułowia, żeby zamontować go na ścianie ... jest to bardziej żmudne, ale warte wysiłku. W przeciwnym razie skorzystaj z bezprzewodowego wzmacniacza, którego nie polecę, ponieważ sygnał Wi-Fi nie jest tak szybki w porównaniu do przewodowego routera do pokoju ... Konwertuję cały port telefoniczny (w każdym pokoju) na port LAN RJ-45, aby mój router PACE był podłączony do wszystkich portów LAN w moich 3 sypialniach ... tats y I n nid do ułożenia kabla LAN .. Dzięki, ta konwersja możliwa tylko podczas remontu? jakiekolwiek okablowanie okablowania?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)