Jaka jest najlepsza internetowa oferta światłowodowa?
#1

Cześć, mój kontrakt z singtel jest już gotowy i oferują mi te dwie oferty, 300mbs w 49,90 za 24 umowy lub 500mbs za 59,90 za 20 miesięcy z 4-miesięcznym bezpłatnym abonamentem. Czy to dobra okazja? Rzucą też modem aztech 7003.
Reply
#2

enigmastar napisał: Cześć, mój kontrakt z singtel jest już gotowy i oferują mi te dwie oferty, 300mbs w 49,90 za 24 umowy lub 500mbs za 59,90 za 20 miesięcy z 4-miesięcznym bezpłatnym abonamentem. Czy to dobra okazja? Rzucą też modem aztech 7003. cos dobrego interesu .. weź 500mbps ... jeśli zrobisz wyliczenie, 4 miesiące za darmo to dużo. więc technicznie płacisz tylko 49,91 miesięcznie przez 20 miesięcy.
Reply
#3

1) Czy grasz w gry online lub streamujesz filmy (np. Netflix) 2) Czy bierzesz pod uwagę inne isp lub tylko chcesz singtel. Jeśli możesz poczekać, na EXPO pojawi się IT show w przyszłym tygodniu 26-29.
Reply
#4

Trans-Am napisał: 1) Czy grasz w gry online lub streamujesz filmy (np. Netflix) 2) Czy bierzesz pod uwagę inne isp lub tylko chcesz singtel. Jeśli możesz poczekać, na EXPO pojawi się IT show w przyszłym tygodniu 26-29. Gram cs, idę dużo. Nie mam nic przeciwko innym isp. Jeśli zarejestruję się podczas IP show, będzie lepsza oferta? Czy aztech to dobry modem? Przepraszam noob tutaj.
Reply
#5

Ponieważ jesteś graczem, nie polecałbym tego ze względu na ciebie http:
Reply
#6

M1 tanio tanio!
Reply
#7

Co to jest plan cenowy M1?
Reply
#8

enigmastar napisał: Co to jest plan cenowy M1? nie możesz sprawdzić własnego?
Reply
#9

m1 @ 29 USD.
Reply
#10

Hua_Hui napisał: m1 @ 29 USD. 200 Mb / s przy 29 USD
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)