Nie można uruchomić systemu Windows po zainstalowaniu sterowników nvidii.
#1

Witajcie, wyjęłam mój Palit GTX460 Sonic, aby zainstalować mój MSI GTX460 Hawk. Po uruchomieniu systemu Windows zainstalowałem sterowniki 296.10 z nvidii. Po ponownym uruchomieniu, po załadowaniu ekranu systemu Windows ekran staje się czarny, a dioda LED zaczyna migać. Jednak moja klawiatura ma światło. Mogę uruchomić system w trybie awaryjnym, a nawet wypróbowałem nowsze sterowniki, takie jak 304,24? jeśli dobrze pamiętam, pisząc to z mojego iPhone'a.   Mam nadzieję, że specyfikacja systemu trochę pomoże.   i7 870 @ 3.6ghz msi p55a-g55 mobo? Żmija Patriotów 4x4 gb msi gtx 460 jastrząb 1 gb   próbowałem także karty Palit, jak zmiana slotu pci-e. nie działa czy istnieje sposób na rozwiązanie problemu bez ponownego formatowania komputera? czekamy na szybkie odpowiedzi. bardzo wam dziękuję.
Reply
#2

hmm, spróbuj wrócić do sterowników 295,73, stabilniej, mam też problemy ze sterownikami 296.10 spielz napisał: Witajcie, wyjęłam mój Palit GTX460 Sonic, aby zainstalować mój MSI GTX460 Hawk. Po uruchomieniu systemu Windows zainstalowałem sterowniki 296.10 z nvidii. Po ponownym uruchomieniu, po załadowaniu ekranu systemu Windows ekran staje się czarny, a dioda LED zaczyna migać. Jednak moja klawiatura ma światło. Mogę uruchomić system w trybie awaryjnym, a nawet wypróbowałem nowsze sterowniki, takie jak 304,24? jeśli dobrze pamiętam, pisząc to z mojego iPhone'a. Mam nadzieję, że specyfikacja systemu trochę pomoże. i7 870 @ 3.6ghz msi p55a-g55 mobo? Żmija Patriotów 4x4 gb msi gtx 460 jastrząb 1 gb próbowałem także karty Palit, jak zmiana slotu pci-e. nie działa czy istnieje sposób na rozwiązanie problemu bez ponownego formatowania komputera? czekamy na szybkie odpowiedzi. bardzo wam dziękuję.
Reply
#3

postanowił ponownie sformatować wszystkie dane. haha dzięki człowieku, kierowca działał dobrze.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)