Potrzebujesz porady na temat aktualnej wersji systemu
#1

Cześć wszystkim, używam tego urządzenia ze specyfikacją z boku> Nagle po prostu nie udało się prawidłowo uruchomić systemu i spłonął. Poszedłem wyczuć źródło, wydaje się pochodzić od mobo, a nie od psu. Płyta jest płytką Z77 Extreme 4 ASRock. Czy nadszedł czas na gruntowny remont i modernizację? IRC, platforma wydaje się mieć 3 lata. Jeśli tak, czy możesz doradzić, czy intel jest lepszy, czy Ryzen?   Używam głównie surfowania po Internecie, oglądania YouTube, odtwarzania filmów i okazjonalnych gier takich jak hearthstone.   Zamierzam ponownie wykorzystać mój 2x Samsung SSD i mój WD WD 1TB.   Budżet wynosi 1k i więcej, może się rozciągać w zależności od zaleceń Dziękuję wszystkim za Wasze opinie i pomoc, bardzo doceniane.
Reply
#2

dla twojego przypadku, jeśli jesteś w stanie wyizolować problem wyłącznie z płyty głównej, może możesz spróbować rozejrzeć się po rynku gier komputerowych lub rynku HWZ pod kątem kompatybilnych płyt głównych? Miałam ten sam problem co ty w tym roku - zdecydowałeś się po prostu uaktualnić do Kaby-Lake zamiast tego, a podczas uruchamiania, mój gfx również zginął na mnie. Najlepiej zrobić kontrolę swojego psu, jeśli to możliwe, aby być bezpiecznym!
Reply
#3

Mr.Chocolate napisał: dla twojego przypadku, jeśli jesteś w stanie wyizolować problem wyłącznie z płyty głównej, może możesz spróbować rozejrzeć się po rynku gier komputerowych lub rynku HWZ pod kątem kompatybilnych płyt głównych? Miałam ten sam problem co ty w tym roku - zdecydowałeś się po prostu uaktualnić do Kaby-Lake zamiast tego, a podczas uruchamiania, mój gfx również zginął na mnie. Najlepiej zrobić kontrolę swojego psu, jeśli to możliwe, aby być bezpiecznym! Kiedy jesteś, czujesz się bardziej sprzyjający ulepszeniu, myślę. Tak też zmieni zasilacz. Jak użycie przez wiele lat liao.
Reply
#4

CPU + Mobo: Ryzen 5 1600 + ASUS Prime B350M-A (470 USD) GPU: Palit GTX1060 3 GB (275 USD) RAM: Corsair Vengeance 2666 MHz 16 GB (199 USD) Zasilacz: FSP Hexa 450 W 80+ (59 USD) Razem: 1003 $ bez przypadku z cennika PCThemes. Sprawa: dowolne mATX / ATX, które pasują do twoich preferencji (Pewna sprawa z mATX może być potrzebna do sprawdzenia wysokości / długości GPU) Możliwe przypadki, na które możesz spojrzeć, to P400S / TG firmy Phanteks i Define C / Mini C z Fractal W przypadku budowy w średnim zakresie, Ryzen 1600 jest korzystniejszy niż i5-7500 imo ze względu na 6 rdzeni na 4 rdzenie. Części mogą próbować źródła z Lazada / Qoo10 prawdopodobnie mogą stać się tańsze. Normalnie chciałbym zaproponować, aby budować budżet tylko przejść do ValueRAM 2400MM, ale wyższa szybkość RAM daje niewielkie zwiększenie wydajności dla Ryzen: https://www.youtube.com/watch?v=G80uG3acg44
Reply
#5

dgenex napisał: Procesor Mobo: Ryzen 5 1600 ASUS Prime B350M-A (470 USD) GPU: Palit GTX1060 3 GB (275 USD) RAM: Corsair Vengeance 2666 MHz 16 GB (199 USD) Zasilacz: FSP Hexa 450 W 80 (59 USD) Razem: 1003 $ bez przypadku z cennika PCThemes. Przypadek: dowolny mATX
Reply
#6

kashix napisał: Dziękuję, że poświęciłeś swój czas na polecanie budowy! Czyli na razie bardziej korzystne dla budowania średniego zasięgu jest Ryzen? Czy coś jest ważniejsze od pójścia po AMD, o czym muszę pamiętać? Powód mojej epoki, AMD dobrze znany z tego, że jest gorący w temp. Mój obecny systemowy procesor to intel i5-3570k w połączeniu z Z77 Extreme 4 ASRock. Dla mobo, jeśli nie chcę Asusa, jakakolwiek deska ASRock poleci? Wielkie dzięki! Korzystanie z Ryzen 5 1600 obecnie, 6 rdzeni 12 wątków, wentylator zapasowy, przetaktowany do 3,75 GHz na wszystkich 6 rdzeniach. Maksymalne tempa przy obciążeniu wynosi 76
Reply
#7

singupingu napisał: Korzystanie z Ryzen 5 1600 obecnie, 6 rdzeni 12 wątków, wentylator zapasowy, przetaktowany do 3,75 GHz na wszystkich 6 rdzeniach. Maksymalne tempa przy obciążeniu wynosi 76
Reply
#8

kashix napisał: Cześć mr śpiewać, czy możesz udostępnić swoją kompilację? Jakieś problemy, z jakimi miał do czynienia Ryzen? Dzięki za komentowanie! PS: zobaczyłem twoją edycję, okej, możesz udostępnić swoją kompilację Ryzenowi! Btw każdym sklepie polecić do zakupu? Jak dotąd nie ma problemu. Nawet zbudował kilka zestawów dla niektórych brokerów na tych forach. Wszyscy byli zadowoleni z ich komputera i jego wydajności. Kupuję moje rzeczy od Dynacore. Alternatywnie możesz wybrać Motywy PC ze względu na ich dobrą reputację oraz uczciwość i obsługę. Bardzo mocno podchodzę do kwestii estetyki. Więc cena, którą buduję, jeśli nie jest przyjazna dla budżetu. Możesz znaleźć moją specyfikację po prawej. Niemniej jednak, jeśli korzystasz z witryny mobilnej, to jest ona moja. CASE: NZXT S340 Elite White Procesor MOBO: Asus Prime X370 Pro AMD Ryzen 5 1600 (z wentylatorem czasowym, do 3,75 GHz na 1,275 V) RAM: G.Skill Trident Z RGB 3600MHz (ze względu na obecną wersję biosu, obsługuje tylko do 2933MHz, nadchodzące bios w wersji beta już może obsłużyć 3200mhz) Zasilacz: EVGA G3 750W Dysk SSD: Crucial MX300 750 GB GPU: Asus Strix GTX 1080 OC Edition System operacyjny: Windows 10 Home 64-bit ADDON1: 4x Corsair SP120 RGB ADDON2: Niestandardowe rozszerzenia kabli Wydałem około 2,5 tys. Za wszystkie zniżki i oferty, które udało mi się porwać. Oto kilka zdjęć. Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz
Reply
#9

singupingu napisał: Jak dotąd nie ma problemu. Nawet zbudował kilka zestawów dla niektórych brokerów na tych forach. Wszyscy byli zadowoleni z ich komputera i jego wydajności. Kupuję moje rzeczy od Dynacore. Alternatywnie możesz wybrać Motywy PC ze względu na ich dobrą reputację oraz uczciwość i obsługę. Bardzo mocno podchodzę do kwestii estetyki. Więc cena, którą buduję, jeśli nie jest przyjazna dla budżetu. Możesz znaleźć moją specyfikację po prawej. Niemniej jednak, jeśli korzystasz z witryny mobilnej, to jest ona moja. CASE: NZXT S340 Elite White Procesor MOBO: Asus Prime X370 Pro AMD Ryzen 5 1600 (z wentylatorem czasowym, do 3,75 GHz na 1,275 V) RAM: G.Skill Trident Z RGB 3600MHz (ze względu na obecną wersję biosu, obsługuje tylko do 2933MHz, nadchodzące bios w wersji beta już może obsłużyć 3200mhz) Zasilacz: EVGA G3 750W Dysk SSD: Crucial MX300 750 GB GPU: Asus Strix GTX 1080 OC Edition System operacyjny: Windows 10 Home 64-bit ADDON1: 4x Corsair SP120 RGB ADDON2: Niestandardowe rozszerzenia kabli Wydałem około 2,5 tys. Za wszystkie zniżki i oferty, które udało mi się porwać. Oto kilka zdjęć. Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Pomóżcie mi uzyskać pomoc i wgląd! Bardzo doceniane! Teraz z grubsza wiem, co powinienem zrobić, czy 1600 razy lepiej niż 1600? Jeszcze raz to doceni!
Reply
#10

singupingu napisał: Jak dotąd nie ma problemu. Nawet zbudował kilka zestawów dla niektórych brokerów na tych forach. Wszyscy byli zadowoleni z ich komputera i jego wydajności. Kupuję moje rzeczy od Dynacore. Alternatywnie możesz wybrać Motywy PC ze względu na ich dobrą reputację oraz uczciwość i obsługę. Bardzo mocno podchodzę do kwestii estetyki. Więc cena, którą buduję, jeśli nie jest przyjazna dla budżetu. Możesz znaleźć moją specyfikację po prawej. Niemniej jednak, jeśli korzystasz z witryny mobilnej, to jest ona moja. CASE: NZXT S340 Elite White Procesor MOBO: Asus Prime X370 Pro AMD Ryzen 5 1600 (z wentylatorem czasowym, do 3,75 GHz na 1,275 V) RAM: G.Skill Trident Z RGB 3600MHz (ze względu na obecną wersję biosu, obsługuje tylko do 2933MHz, nadchodzące bios w wersji beta już może obsłużyć 3200mhz) Zasilacz: EVGA G3 750W Dysk SSD: Crucial MX300 750 GB GPU: Asus Strix GTX 1080 OC Edition System operacyjny: Windows 10 Home 64-bit ADDON1: 4x Corsair SP120 RGB ADDON2: Niestandardowe rozszerzenia kabli Wydałem około 2,5 tys. Za wszystkie zniżki i oferty, które udało mi się porwać. Oto kilka zdjęć. Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Dlaczego nie Kraken x62
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)