Adapter USB nie może wykryć sieci 5g
#1

Czy ktoś może pomóc? Mam Asus USB-AC68 Wireless-AC1900 i nie mogę znaleźć sieci 5g w moim domu, ale widzę kilka innych na liście   Ściągnąłem najnowszy sterownik ze strony Asusa i używam singtel internet
Reply
#2

mark82 napisał: Czy ktoś może pomóc? Mam Asus USB-AC68 Wireless-AC1900 i nie mogę znaleźć sieci 5g w moim domu, ale widzę kilka innych na liście Ściągnąłem najnowszy sterownik ze strony Asusa i używam singtel internet wat router?
Reply
#3

Czy sprawdziłeś ustawienie routera pod ustawieniem 5GHz, czy router ustawił sygnał 5GHz? Jeśli nie będzie włączony, zobaczy tylko sygnał wifi o częstotliwości 2,4 hz.
Reply
#4

router aztech dostarczany z singtelem
Reply
#5

Sprawdziłem, widziałem to z moim starym bezprzewodowym adapterem, a nie z Asus Ac1900.
Reply
#6

mark82 napisał: router aztech dostarczany z singtelem to? https:
Reply
#7

7003 jest obsługiwany Widzę to na moim telefonie i laptopach oraz na moim starym bezprzewodowym adapterze myślał, że Asus jest szybszy, ale nie może go teraz wykryć
Reply
#8

mark82 napisał: 7003 jest obsługiwany Widzę to na moim telefonie i laptopach oraz na moim starym bezprzewodowym adapterze myślał, że Asus jest szybszy, ale nie może go teraz wykryć przejdź do urządzenia zarządzaj i ustaw adapter na tryb automatyczny. kliknij OK i uruchom ponownie. jeśli nadal nie widzisz, być może ustawienie routera to blokuje. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#9

Musiałem zmienić kanał z 5g na 36, aby go wykryć z jakiegoś powodu. Czy to w porządku?
Reply
#10

mark82 napisał: Musiałem zmienić kanał z 5g na 36, aby go wykryć z jakiegoś powodu. Czy to w porządku? nie jestem pewien, czy lol, jeśli prędkość jest szybka, to chyba dobrze?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)