Wszelkie różnice zakupu systemu Windows 10 na stronie internetowej MS vs
#1

Jak powyżej,   Zauważ, że strona MS sprzedaje na $ 228 do edycji domu , ale cennik SLS to $ 158 .   Czy SLS sprzedaży OEM ? jeśli tak, to żadnej różnicy z MS sklepie ?   Proszę pomóż   Dzięki.
Reply
#2

Zadaj saleman co sprzedają . Który sklep w SLS Cię pytał btw ? Poproś o przyjrzeć się opakowaniu. Pełny pakiet produktów ( retail ) zwykle przychodzi w pudełku z płyty DVD wewnątrz. Oprogramowanie OEM zwykle przychodzi jako karty z kluczem produktu i naklejką COA tylko , a może bez płyty. Jeżeli znajduje się płyta , to zwykle tylko w kopercie . Ogólnie opakowanie jest wycięte do cięcia kosztów.
Reply
#3

Bardzo dawno słyszałem, że w wersji OEM mogą korzystać tylko na jednym komputerze , podczas gdy te, w oryginalnych opakowaniach można wykorzystać do wielokrotnego PC
Reply
#4

es0teric napisał: Bardzo dawno słyszałem, że w wersji OEM mogą korzystać tylko na jednym komputerze , podczas gdy te, w oryginalnych opakowaniach można wykorzystać do wielokrotnego PC To jest prawda. Kiedyś, że cena licencji OEM są dyskontowane , ale zablokowany do konkretnej maszyny, po raz pierwszy na aktywowanym . Pełna licencja detaliczny jest droższe, ale licencja może zostać przeniesiona na inną maszynę . Jak dla systemu Windows 10 licencji , to samo stosuje się jednak najwidoczniej : http://www.zdnet.com/article/microso...-no-surprises/ Zacytować: Nowa umowa licencyjna zachowuje od dawna prawa transferowe: kopie OEM są zablokowane do urządzenia, na którym są one sprzedawane, kopie detaliczne mogą zostać przeniesione do innego urządzenia, tak długo, jak stara kopia jest usuwana w pierwszej kolejności.
Reply
#5

ykgoh napisał: To jest prawda. Kiedyś, że cena licencji OEM są dyskontowane , ale zablokowany do konkretnej maszyny, po raz pierwszy na aktywowanym . Pełna licencja detaliczny jest droższe, ale licencja może zostać przeniesiona na inną maszynę . Jak dla systemu Windows 10 licencji , to samo stosuje się jednak najwidoczniej : http://www.zdnet.com/article/microso...-no-surprises/ Więc masz na myśli teraz OEM również w stanie przenieść do innego komputera po starych kopii to usunąć pierwszą ( jak usunąć starą kopię ) ?
Reply
#6

es0teric napisał: Więc masz na myśli teraz OEM również w stanie przenieść do innego komputera po starych kopii to usunąć pierwszą ( jak usunąć starą kopię ) ? Nie systemie Windows 10 kontynuuje tę samą praktykę , jak na starszych wersjach systemu Windows w oparciu o analizę ZDNet . Nie ma zmian . OEM jest zablokowana do konkretnego licencjonowanym urządzeniu , prawo sprzedaży detalicznej jest zbywalne.
Reply
#7

ykgoh napisał: Nie systemie Windows 10 kontynuuje tę samą praktykę , jak na starszych wersjach systemu Windows w oparciu o analizę ZDNet . Nie ma zmian . OEM jest zablokowana do konkretnego licencjonowanym urządzeniu , prawo sprzedaży detalicznej jest zbywalne. Więc wersji detalicznej kosztował $ 228 ? Jeśli mogę kupić OEM , a następnie zainstalować system Windows 10 i zarejestrować , 2 miesiące później zmienić kartę graficzną , co oznacza "nielegalne " ?
Reply
#8

es0teric napisał: Więc wersji detalicznej kosztował $ 228 ? System Windows 10 Start : S 229 $ System Windows 10 Pro S $ 399 Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Źródło: http://www.microsoftstore.com/store/...oryID.70035500 es0teric napisał: Jeśli mogę kupić OEM , a następnie zainstalować system Windows 10 i zarejestrować , 2 miesiące później zmienić kartę graficzną , co oznacza "nielegalne " ? Może być lub może nie być. W zależności od tego, jak Microsoft oblicza różnicę sprzętu do określenia, czy to to samo urządzenie , albo traktować jako inne urządzenia. Jeśli zmiana jest na tyle duża , będzie to stanowić podstawę do ponownej aktywacji . Małe zmiany mogą być tolerowane. Algorytm jest rozumiane jako zastrzeżone, w tajemnicy i dlatego nie -publicznego. Jeśli głównych rzeczy, takich jak procesor lub płyta ulegnie zmianie , to niemal gwarantuje , że jest postrzegany jako poważnej zmiany systemowej, a najprawdopodobniej wymaga ponownej aktywacji licencji na nową w przypadku korzystania z licencji OEM.
Reply
#9

Ja po prostu używać ich na żywo systemu czatu. Pomyśl wersji detalicznej jest bezpieczniejszy dla ludzi, którzy modernizacji lub zmieni sprzętu na czas. Mam nadzieję, że ich cena detaliczna wersji nie wzrośnie w przyszłości. GUS wymienić można zmienić żadnych elementów , które chcesz i po prostu zrobić czystą instalację ponownie ( wersja detaliczna ) i będzie "przeniesienie" licencji , ale nie dla wersji OEM
Reply
#10

es0teric napisał: Ja po prostu używać ich na żywo systemu czatu. Pomyśl wersji detalicznej jest bezpieczniejszy dla ludzi, którzy modernizacji lub zmieni sprzętu na czas. Mam nadzieję, że ich cena detaliczna wersji nie wzrośnie w przyszłości. GUS wymienić można zmienić żadnych elementów , które chcesz i po prostu zrobić czystą instalację ponownie ( wersja detaliczna ) i będzie "przeniesienie" licencji , ale nie dla wersji OEM Tak, to prawda i jest to bezpieczniejsza opcja, jeśli przewidują częstych zmian w konfiguracji systemu. Szczególnie jesteś DIY entuzjastów PC lub hobbysta , który kocha , aby zastąpić części i komponentów . Zdyskontowaną licencji OEM działa najlepiej dla laptopów i fabrycznie wbudowanych komputerów, gdzie ich konfiguracje nie zmieniają w ciągu całego swojego życia . Zazwyczaj są one używane i ostatecznie usunięte , ponieważ są one po raz pierwszy wysłane .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)