Monitor Dell P2415Q UHD
#1

Czy wskazane jest posiadanie tego monitora podczas Comex 2017 (31 sierpnia)? Biorąc pod uwagę ten monitor UHD, ponieważ tak naprawdę nie potrzebuję monitora o wysokości 27 cali i monitora QHD, bardzo blisko monitora UHD.   Jednak nigdy nie widziałem tego monitora na żadnym pokazie IT od zeszłego roku.
Reply
#2

Po prostu uzyskaj monitor 1080p. Dell U2417 zrobi to. 24-calowe, FHD, QHD i UHD wyglądają tak samo pod względem ostrości od typowej odległości oglądania. QHD zaczyna być zauważalnie ostrzejsze niż FHD w 25 cali i więcej.
Reply
#3

O ile nie dostanę Dell P2715Q? Warto kupić na nadchodzącym comexie?
Reply
#4

Pearce napisał: O ile nie dostanę Dell P2715Q? Warto kupić na nadchodzącym comexie? Dla obecnej ceny Dell P2715Q wolałbym kupić LG 27UD68, jeśli nie potrzebujesz elastyczności stoiska firmy Dell. A dla rozdzielczości UHD, monitor 32 "będzie czerpał z tego więcej korzyści niż 27-calowy monitor. Kupiłem Dell P2715Q 2 lata temu, ponieważ był to jedyny 27-calowy monitor UHD IPS dostępny w tym czasie, a monitory 32 "UHD były drogie.
Reply
#5

Nie widziałem LG 27UD68 na IT i PC Show. Wątpię, że oni przynoszą.
Reply
#6

Patrzę również na P2415
Reply
#7

Nie kupuj p2415. Używam p2715 przedmiotów również zbyt małych. Aplikacje dużo nie mogą zaakceptować skalowania, więc te, które nie będą wyglądać cholernie malutkie.
Reply
#8

24 "bez sensu UHD .... 1440p (QHD) jest więcej niż wystarczająco ostry dla 27-32". i jak wspominali inni brokerzy, napotkasz problemy ze skalowaniem w UHD
Reply
#9

Elijahonli napisał: 24 "bez sensu UHD .... 1440p (QHD) jest więcej niż wystarczająco ostry dla 27-32". i jak wspominali inni brokerzy, napotkasz problemy ze skalowaniem w UHD Zgadzam się. Nawet 27 "Czuję się zbyt mały, cena za p2715 jest jednak atrakcyjna ... Zwłaszcza, gdy zapłaciłem za to tylko 600
Reply
#10

Ale nie jest 32-calowy zbyt duży, zwłaszcza gdy widzimy w niewielkiej odległości plus 32-calowy koszt UHD powyżej 1 000 $
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)