Usuwanie okien
#1

Cześć, guru,   Mam maszynę, która ma w sobie winxp i ostatnio przestała działać poprawnie i musiałem wymusić jej zamknięcie, przytrzymując przycisk zasilania po wyświetleniu ekranu wyłączania winxp, ponieważ zawsze będzie się tam zawieszał.   Ostatnio wystąpiła awaria zasilania i nie wiem, czy to dlatego, że jeśli mam problem z botowaniem mojej maszyny, to po prostu przejdę do ekranu opcji, aby poprosić o wybranie "uruchamia Windows normalnie" lub "ostatnia znana dobra konfiguracja". Wypróbowałem obie opcje, ale nie udało się uruchomić systemu Windows. Po prostu uruchomi się na zawsze na ekranie z logo win xp, a pasek pozostanie niezauważony poniżej. Próbowałem także trybu awaryjnego, ale zawiesiłem się w jednym z plików M czegoś, czego nie pamiętam, więc zainstalowałem nowy system operacyjny na nazwie komputera to Windows2, ponieważ nie chcę nadpisywać moich bieżących plików w MYdocuments, więc teraz, gdy uruchamiam, są dwa wygrać OS dla mnie do wyboru. nie ma kopii zapasowej moich plików w oryginalnym systemie operacyjnym. Chciałbym usunąć ten nowy system operacyjny i zainstalować ponownie stary folder, aby uzyskać go na piśmie.   Każdy guru może podzielić się tym, jak usunąć system operacyjny Windows?
Reply
#2

Czy twoja maszyna to maszyna do majsterkowania czy jakaś markowa maszyna. Jeśli jesteś zrób to sam, musisz zainstalować na swoim dysku instalacyjnym systemu operacyjnego. Podczas instalacji wybierz niestandardowe i sformatuj partycję, która zawiera istniejący system operacyjny. Sprawdź ten przewodnik dla XP: Windows XP Professional Przewodnik instalacji | Czarna żmija | www.blackviper.com Jeśli są markowe, niektóre będą potrzebowały nagrać płyty odzyskiwania, podczas gdy niektóre trzeba uruchomić z biosu, aby wybrać opcje odzyskiwania systemu operacyjnego, aby ponownie załadować system operacyjny.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)